Milijonar (še 48 min)
Najini mostovi (še 47 min)
Zlom (še 47 min)
Obveščevalna (še 112 min)
MacGyver (še 47 min)
Domača norišnica (še 22 min)
Rocky 3 (še 102 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 47 min)
Nogomet (M): Ligue 1, vrhunci 11. kola (še 27 min)
00:50 - 01:20     Skladiščne vojne: Zdaj pa dovolj (Ostalo)
01:20 - 01:45     Skladiščne vojne: Kupovanje na debelo (Ostalo)
01:45 - 02:40     Starodavni vesoljci: Skrivnost Nan Madola (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:40 - 03:25     Starodavni vesoljci: Relikvije Roswella (Poljudnoznanstvena oddaja)
03:25 - 03:45     Zastavljalnica: Noro zabavno (Ostalo)
03:45 - 04:05     Zastavljalnica: Lažen denar (Ostalo)
04:05 - 04:25     Zastavljalnica: Rodmanove majice (Ostalo)
04:25 - 04:50     Skladiščne vojne: Babičin kaos (Ostalo)
04:50 - 05:15     Skladiščne vojne: Oblačno z možnostjo dobička (Ostalo)
05:15 - 06:00     Starodavni vesoljci: Galaktična odprtina (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:00 - 06:55     Skovano v ognju: Makraka (Tehnika)
06:55 - 07:50     Starodavni vesoljci: Da Vincijeve prepovedane šifre (Poljudnoznanstvena oddaja)
07:50 - 08:45     Ameriški nabiralci: Reci Sohio (Ostalo)
08:45 - 09:45     Ameriški nabiralci: Hollywoodska zlata jama (Ostalo)
09:45 - 10:10     Skladiščne vojne: Oče zna najbolje (Ostalo)
10:10 - 10:40     Skladiščne vojne: Debela gospa se ogreva (Ostalo)
10:40 - 11:05     Skladiščne vojne: Začenja se dražba! (Ostalo)
11:05 - 11:35     Zastavljalnica: Izlet (Ostalo)
11:35 - 12:00     Zastavljalnica: Eksplozije (Ostalo)
12:00 - 12:30     Zastavljalnica: Podvizaj se (Ostalo)
12:30 - 13:00     Skladiščne vojne: Teksas: Bronasta lepota (Ostalo)
13:00 - 13:30     Skladiščne vojne: Teksas: Župan Cvenkomesta (Ostalo)
13:30 - 14:00     Skladiščne vojne: Teksas: Darth Victor (Ostalo)
14:00 - 14:25     Zastavljalnica: Kraljevo zastavljen (Ostalo)
14:25 - 15:20     Zastavljalnica: Rick in lomilci src (Ostalo)
15:20 - 15:50     Skladiščne vojne: Teksas: Neznanec na motociklu (Ostalo)
15:50 - 16:15     Skladiščne vojne: Teksas: Potrudi se (Ostalo)
16:15 - 17:15     Zastavljalnica: Ladja (Ostalo)
17:15 - 18:10     Starodavni vesoljci: Zavzetje Območja 51 (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:10 - 18:40     Skladiščne vojne: Preveč čudakov v enoti (Ostalo)
18:40 - 19:05     Skladiščne vojne: Vedno bova imela Perris (Ostalo)
19:05 - 20:00     Skovano v ognju: Indijsko orožje (Tehnika)
20:00 - 21:00     Najboljši Lov na pošasti: Kačasta bitja (Ostalo)
21:00 - 22:00     Zastavljalnica: Ure, telovniki in čarovniki (Ostalo)
22:00 - 23:00     Gorjani: Žetev (Ostalo)
23:00 - 23:55     Zastavljalnica: Zastavljalci proti ferrariju (Ostalo)
23:55 - 00:50     Skovano v ognju: Makraka (Tehnika)