Prevzetnost in pristranost (še 47 min)
Šverc komerc (še 52 min)
Fahrenheit 451 (še 12 min)
Super Dave (še 22 min)
Težave v raju (še 32 min)
Sedem (še 62 min)
Jamie v Italiji: Samostan (še 2 min)
Košarka (M): Bilbao - Andorra, Španska liga (še 107 min)
00:50 - 01:45     Kralji bolečine: Točka mrtvih (Naravoslovje)
01:45 - 02:15     Skladiščne vojne: Presenečenje v Santa Ani (Ostalo)
02:15 - 02:40     Zastavljalnica: Romani in risanke (Ostalo)
02:40 - 03:00     Zastavljalnica: Očkova punčka (Ostalo)
03:00 - 03:25     Zastavljalnica: Noro zabavno (Ostalo)
03:25 - 03:45     Skladiščne vojne: Drama v Long Beachu (Ostalo)
03:45 - 04:30     Izgubljeno zlato druge svetovne vojne: Preboj (Zgodovina)
04:30 - 06:00     Starodavni vesoljci: Fenomen Nezemljanov (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:00 - 06:55     Skovano v ognju: Kitajski meči (Tehnika)
06:55 - 07:50     Spopad bogov: Meduza (Zgodovina)
07:50 - 08:45     Ameriški nabiralci: Vozi se kot rock zvezda (Neznan)
08:45 - 09:45     Ameriški nabiralci: Teksaška partija (Neznan)
09:45 - 10:10     Skladiščne vojne: Kupovanje na debelo (Ostalo)
10:10 - 10:40     Skladiščne vojne: Njegovo veličanstvo burrito (Ostalo)
10:40 - 11:05     Skladiščne vojne: Nekaj je na Barryju (Ostalo)
11:05 - 11:35     Zastavljalnica: Na preži (Ostalo)
11:35 - 12:00     Zastavljalnica: Kako zanetiti ogenj (Ostalo)
12:00 - 12:30     Zastavljalnica: Zadnji samuraj (Ostalo)
12:30 - 13:00     Skladiščne vojne: Maryjin nakup (Ostalo)
13:00 - 13:30     Skladiščne vojne: Gremo na dražbo! (Ostalo)
13:30 - 14:00     Skladiščne vojne: Mary in Allee (Ostalo)
14:00 - 14:25     Zastavljalnica: Vesoljska tekma (Ostalo)
14:25 - 14:55     Zastavljalnica: V nemilosti (Ostalo)
14:55 - 15:20     Zastavljalnica: Izmuzljivi Dillinger (Ostalo)
15:20 - 15:50     Skladiščne vojne: Končni obračun ob sončnem zahodu (Ostalo)
15:50 - 16:15     Skladiščne vojne: Oče zna najbolje (Ostalo)
16:15 - 16:45     Zastavljalnica: Rojstnodnevni bluz (Ostalo)
16:45 - 17:15     Zastavljalnica: Zastavljalniški šund (Ostalo)
17:15 - 18:10     Izgubljeno zlato druge svetovne vojne: Blato in kri (Zgodovina)
18:10 - 18:40     Skladiščne vojne: Konec tedna pri Barryju (Ostalo)
18:40 - 19:05     Skladiščne vojne: Jenny, pek in izdelovalec protetike (Ostalo)
19:05 - 20:05     Skovano v ognju: Dolga pot do odrešitve, 2. del (Tehnika)
20:05 - 21:00     Zastavljalnica: Demonski posel (Ostalo)
21:00 - 22:00     Bitka mesarjev: Svetlica (Ostalo)
22:00 - 23:00     Kralji bolečine: V ozadju ugrizov (Naravoslovje)
23:00 - 23:55     Zastavljalnica: Kdo gre zastavljat z mano? (Ostalo)
23:55 - 00:20     Skladiščne vojne: Presenečenje v Santa Ani (Ostalo)