Jutro s Kosmiko (še 46 min)
Gospodarica zlata (še 16 min)
Dan neodvisnosti: Nova grožnja (še 101 min)
Shark (še 51 min)
Črni seznam (še 46 min)
Zaklad pozabljenih: Knjiga skrivnosti (še 66 min)
Je zvezda rojena? (še 16 min)
Najboljši recepti vseh časov (še 26 min)
Nogomet (M): Adelaide - Melbourne Victory, Avstralska liga (še 116 min)
00:00 - 00:30     Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Fantje in uspešnice (Ostalo)
00:30 - 01:00     Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Avtomobilske kupčije (Ostalo)
01:00 - 02:00     Ameriški nabiralci: Igra številk (Ostalo)
02:00 - 02:30     Avtoobnova: Deejev avto (Tehnika)
02:30 - 03:00     Avtoobnova: Dannyjev nov poltovornjak (Tehnika)
03:00 - 03:55     Skovano v ognju: Jatagan (Tehnika)
03:55 - 04:45     Skovano v ognju: Odrešitev (Tehnika)
04:45 - 05:10     Avtoobnova: Ogenj in neprimerno vedenje (Tehnika)
05:10 - 05:35     Skladiščne vojne: Resničnost in sanje (Ostalo)
05:35 - 06:00     Skladiščne vojne: Morilci, tatovi in dva nabita Darrella (Ostalo)
06:00 - 06:25     Vojna prevoznikov: Gumbyjevo 60. zelenjavno presenečenje (Resničnostna TV)
06:25 - 06:50     Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Gangsterji (Ostalo)
06:50 - 07:15     Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Edinstveni (Ostalo)
07:15 - 08:05     Ronnie O'Sullivan igra v Ameriki: San Francisco (Drugi športi)
08:05 - 09:00     Skovano v ognju: Nemški dvoročni meč (Tehnika)
09:00 - 10:00     Nogomet: Kratka zgodovina z Alfiejem Allenom (Drugi športi)
10:00 - 11:00     Ameriški nabiralci: Predori in zakladi (Ostalo)
11:00 - 11:30     Skladiščne vojne: Potrpežljiv Rene (Ostalo)
11:30 - 12:00     Skladiščne vojne: Poslednja vzmetnica (Ostalo)
12:00 - 12:30     Veliki motorji: Zahtevna naloga (Tehnika)
12:30 - 13:00     Lov na avte: Poti slave (Tehnika)
13:00 - 13:30     Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Gangsterji (Ostalo)
13:30 - 14:00     Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Edinstveni (Ostalo)
14:00 - 15:00     Skovano v ognju: Odrešitev (Tehnika)
15:00 - 16:00     Ronnie O'Sullivan igra v Ameriki: San Francisco (Drugi športi)
16:00 - 17:00     Ameriški nabiralci: Dober in Evel (Ostalo)
17:00 - 17:30     Avtoobnova: Najboljši trenutki: Barvite stranke (Tehnika)
17:30 - 18:00     Avtoobnova: Najboljši trenutki: Avtoceste in dovozi (Tehnika)
18:00 - 18:30     Avtoobnova: Deejev avto (Tehnika)
18:30 - 19:00     Avtoobnova: Dannyjev nov poltovornjak (Tehnika)
19:00 - 20:00     Skovano v ognju: Jatagan (Tehnika)
20:00 - 20:30     Zastavljalnica: Vesoljska zastavljalnica (Ostalo)
20:30 - 21:00     Zastavljalnica: Napoleonov kompleks (Ostalo)
21:00 - 23:00     Tjulnji: Ameriški tajni bojevniki (Ostalo)
23:00 - 00:00     Piratski zaklad vitezov templjarjev: Pozabljena utrdba (Zgodovina)