Nočni program (še 267 min)
Zvoki noči (še 202 min)
Odred odpisanih (še 47 min)
Glasbeni mikser (še 202 min)
Wayward Pines (še 22 min)
Ameriške sanje (še 202 min)
24. dan (še 52 min)
Zgodbe iz afriške shrambe (še 12 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 82 min)
00:50 - 01:45     Skovano v ognju: Vikinška izdaja (Tehnika)
01:45 - 02:35     Noč poltovornjakov v Ameriki: Vojna vitlov (Tehnika)
02:35 - 03:20     Ameriški nabiralci: Najdba vseh najdb (Ostalo)
Mike in Frank sprejmeta povabilo Vanesse, indianske Dame Model A, ki je navdušena nad vsem v zvezi s Fordovim modelom A. Hči jo je prepričala, naj proda nekaj njej ljubih zadev vključno z vlečnim modelom A.
03:20 - 04:05     Ameriški nabiralci: Greste dol? (Ostalo)
04:05 - 04:50     Ameriški nabiralci: Najboljši nakup na svetu (Ostalo)
04:50 - 05:15     Skladiščne vojne: Analiza zadaha (Ostalo)
05:15 - 05:35     Skladiščne vojne: Veliki fant proti težkokategorniku (Ostalo)
05:35 - 06:00     Skladiščne vojne: Kuhar, šef, njegov sin in brata (Ostalo)
06:00 - 06:25     Zastavljalnica: Izlet (Ostalo)
06:25 - 06:50     Zastavljalnica: Eksplozije (Ostalo)
06:50 - 07:15     Zastavljalnica: Podvizaj se (Ostalo)
07:15 - 08:00     Katastrofe, ki so spremenile Britanijo: Požar na postaji King's Cross (Zgodovina)
08:00 - 08:55     Najboljišh deset starega in srednjega veka: Starodavne skrivnosti (Zgodovina)
08:55 - 10:50     Severna Koreja: Temne skrivnosti (Zgodovina)
10:50 - 12:45     Titanic 100: Dokončno razkritje (Zgodovina)
12:45 - 13:45     Skrivnostni nabiralci: Nevarni v oklepu (Ostalo)
13:45 - 14:40     Noč poltovornjakov v Ameriki: Vojna vitlov (Tehnika)
14:40 - 15:40     Razkrite skrivnosti Svetega pisma: Prepovedani spisi (Zgodovina)
15:40 - 16:35     Najboljišh deset starega in srednjega veka: Starodavne skrivnosti (Zgodovina)
16:35 - 17:35     Skovano v ognju: Burmanski meč (Tehnika)
17:35 - 18:05     Zastavljalnica: Tekmovalnost (Ostalo)
18:05 - 18:35     Zastavljalnica: Noro zabavno (Ostalo)
18:35 - 19:00     Zastavljalnica: H-4 hercules (Ostalo)
19:00 - 19:30     Zastavljalnica: Vsi za (Ostalo)
19:30 - 20:00     Zastavljalnica: Novi starec (Ostalo)
20:00 - 20:30     Skladiščne vojne: Včasih zmagaš, včasih izgubiš (Ostalo)
20:30 - 21:00     Skladiščne vojne: Dobro jutro, Arcadia (Ostalo)
21:00 - 23:00     Poslednji papež? (Zgodovina)
23:00 - 00:05     Vstaja barbarov: Uničenje (Zgodovina)