Klepet ob kavi (še 9 min)
Dirka Monkart (še 4 min)
Jebeš novice (še 84 min)
Alvin in veverički 3 (še 59 min)
Na kraju zločina: Miami (še 19 min)
Zlo vstaja (še 94 min)
Vsi bi radi bili Italijani (še 34 min)
Sara odkriva Avstralijo: Sarinih 5 najljubših trenutkov (še 4 min)
Hokej (M): Tampa Bay - Dallas, NHL Playoffs, peta tekma finala (še 119 min)
00:50 - 01:40     Nacistični morilci: Kdo je skril Bello v brest? (Dokumentarni)
01:40 - 02:40     Zgodovina orožja: Orožja za vse (Dokumentarni)
02:40 - 03:40     Piramide: Reševanje skrivnosti: Kufu in grobnica skrivnosti (Dokumentarni)
03:40 - 04:30     Skrivnosti v muzeju: Ponarejevalec Michelangelo, skrivnostni zaklad in Brownie Wise in čudežna posoda (Dokumentarni)
04:30 - 06:00     Skrivnosti v muzeju: Odprava na severni tečaj, ledena flota in minnesotski ledeni mož (Dokumentarni)
06:00 - 06:30     Hudi izumi (Dokumentarni)
06:30 - 07:25     Skrivnosti v muzeju: Pokanje na Divjem zahodu, sladki vonj uspeha in antiseptični zdravnik (Dokumentarni)
07:25 - 08:20     Prepovedana zgodovina: Skrivnosti kristalnih lobanj (Dokumentarni)
08:20 - 09:15     Prepovedana zgodovina: Skrivnosti piramid (Dokumentarni)
09:15 - 10:20     Veliki koralni greben z Davidom Attenboroughom (Naravoslovje)
V premierni epizodi sezone se David Attenborough podaja v nebo in se potopi v valovi, da bi videl mogočnost Velikega koralnega grebena. Prav tako je videl zanimiv dogodek - vsakoletno drstenje koral.
10:20 - 11:20     Veliki koralni greben z Davidom Attenboroughom (Naravoslovje)
11:20 - 12:20     Prepovedana zgodovina: Nacisti in okultizem (Dokumentarni)
12:20 - 13:15     Prepovedana zgodovina: Skrivnosti bermudskega trikotnika (Dokumentarni)
13:15 - 14:10     Henrik VIII.: človek, monarh, pošast (Zgodovina)
14:10 - 15:05     Zasebna življenja kraljevih rodbin: Kralj Ludvik XIV. (Dokumentarni)
15:05 - 16:05     Zasebna življenja kraljevih rodbin: Peter Veliki (Dokumentarni)
16:05 - 16:55     Zasebna življenja kraljevih rodbin: Kralj Ludvik XIV. (Dokumentarni)
16:55 - 17:55     Zasebna življenja kraljevih rodbin: Kralj Karel II. (Dokumentarni)
17:55 - 18:50     Pearl Harbor: Resnica (Zgodovina)
18:50 - 19:45     Bojne ladje: Rušilci in križarke (Dokumentarni)
19:45 - 21:00     Kako je svilna cesta krojila svet: Revolucije (Dokumentarni)
21:00 - 22:05     Starodavne supergradnje: Veliki kitajski zid (Dokumentarni)
22:05 - 23:05     Piramide: Reševanje skrivnosti: Kufu in grobnica skrivnosti (Dokumentarni)
23:05 - 00:05     Zgodovina orožja: Orožja za vse (Dokumentarni)