Rešeno življenje (še 32 min)
24UR (še 32 min)
Kurja polt 2: Srhljiva noč čarovnic (še 32 min)
Andrija in Andjelka (še 17 min)
Castle (še 32 min)
Vražja dekleta (še 32 min)
Tvoji, moji, najini (še 32 min)
Ljubezen do hrane: Presenetljivi okusi (še 2 min)
Nogomet (M): Torino - Lazio, Serie A (še 32 min)
00:00 - 00:25     Dopolnilni pouk (Zabavna oddaja)
00:25 - 01:10     The Tinka Show (Pogovorna oddaja)
01:10 - 01:35     Euromaxx (Družboslovje)
01:35 - 02:20     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
02:20 - 07:00     Pregled programa za petek (Napovedniki)
07:00 - 07:30     Naravna dediščina (Ostalo)
07:30 - 08:00     Kazalec (Ostalo)
08:00 - 08:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
08:05 - 08:20     Planet BiH (Izobraževalna oddaja)
08:20 - 08:30     Poglej tole (Izobraževalna oddaja)
08:30 - 08:45     Robovlaki (Risanka)
08:45 - 08:55     Viking Viki (Risanka)
08:55 - 09:00     Wissper (Risanka)
09:00 - 09:35     Heidi (Risanka)
09:35 - 09:40     Več kot štirideset mačk (Risanka)
09:40 - 10:10     V zmajevem gnezdu (Risanka)
10:10 - 10:15     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:15 - 11:00     Napačen človek (Drama)
11:00 - 12:00     Santa Maria della Salute (Biografija)
12:00 - 12:15     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
12:15 - 13:00     Ranjena ljubezen (Telenovela)
13:00 - 13:45     Pri ženski sreči (Romantičen)
13:45 - 14:40     Vizum za prihodnost (Humoristični)
14:40 - 14:50     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
14:50 - 15:27     Resnice in laži (Humoristični)
15:27 - 16:05     Resnice in laži (Humoristični)
16:05 - 17:00     Napačen človek (Drama)
17:00 - 17:30     Federacija danes (Informativna oddaja)
17:30 - 18:15     Pri ženski sreči (Romantičen)
18:15 - 19:30     Nor, zmeden, normalen (Humoristični)
19:30 - 20:10     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:10 - 21:00     TV Bingo Show (Igre na srečo)
21:00 - 21:55     Ranjena ljubezen (Telenovela)
21:55 - 22:15     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
22:15 - 00:00     Poseidon (Akcija)