Ko boš moja (še 28 min)
Usodni diamanti (še 28 min)
Hollywood: Na snemanju (še 23 min)
Zaznamovani na igrišču (še 38 min)
Kosti (še 13 min)
Robin Hood (še 38 min)
Transformerji (še 68 min)
Sladkosti s Pavlom Pavlovom: Cheesecake (še 23 min)
Nogomet (M): Severna Makedonija - Nizozemska, Euro 2020 (še 78 min)
00:00 - 00:25     Proti valovom (Ostalo)
00:25 - 00:50     Dumball: Najboljši utrinki (Avto-moto športi)
00:50 - 01:15     V lovu za dogodivščinami širom sveta (Ostalo)
01:15 - 01:40     Modri svet (Ostalo)
01:40 - 02:30     X igre: Aspen (Ekstremni športi)
02:30 - 02:55     Nepozabne poti (Ostalo)
02:55 - 03:20     Nitro Cirkus: V živo (Ostalo)
03:20 - 03:45     Proti valovom (Ostalo)
03:45 - 04:10     Proti valovom (Ostalo)
04:10 - 05:00     Akcijski športi, svetovna turneja (Ekstremni športi)
05:00 - 05:30     V lovu za dogodivščinami širom sveta (Ostalo)
05:30 - 06:00     V lovu za dogodivščinami širom sveta (Ostalo)
06:00 - 06:25     Modri svet (Ostalo)
06:25 - 06:50     Proti valovom (Ostalo)
06:50 - 07:15     Proti valovom (Ostalo)
07:15 - 07:40     Nepozabne poti (Ostalo)
07:40 - 08:05     Nepozabne poti (Ostalo)
08:05 - 08:30     Športna avantura (Ostalo)
08:30 - 09:00     V lovu za dogodivščinami širom sveta (Ostalo)
09:00 - 10:10     Fit preobrazba (Ostalo)
10:10 - 10:35     Svetovno športno tekmovanje Nitro (Ostalo)
10:35 - 11:00     Nitro Cirkus: V živo (Ostalo)
11:00 - 11:50     Na robu tekočega (Drugi športi)
11:50 - 12:15     Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost (Avto-moto športi)
12:15 - 12:40     Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost (Avto-moto športi)
12:40 - 13:30     Nitro Cirkus: Nori treningi (Resničnostna TV)
13:30 - 13:55     Športna avantura (Ostalo)
13:55 - 14:20     V lovu za dogodivščinami širom sveta (Ostalo)
14:20 - 15:35     Revolucionaren dan (Ostalo)
15:35 - 16:00     Proti valovom (Ostalo)
16:00 - 16:25     Na rolki (Ostalo)
16:25 - 17:15     Nitro Cirkus: Nori treningi (Resničnostna TV)
17:15 - 17:40     Dumball: Norci v Indiji (Avto-moto športi)
17:40 - 18:05     Modri svet (Ostalo)
18:05 - 18:55     Akcijski športi, svetovna turneja (Ekstremni športi)
18:55 - 19:20     V lovu za dogodivščinami širom sveta (Ostalo)
19:20 - 19:45     Nitro Cirkus: V živo (Ostalo)
19:45 - 20:35     X igre: Norveška (Ekstremni športi)
20:35 - 21:00     Na rolki (Ostalo)
21:00 - 22:00     Nitro Cirkus: Nori treningi (Resničnostna TV)
22:00 - 00:00     Mreža (Ostalo)