Planet 18 (še 25 min)
Solze v raju (še 30 min)
Brooklyn brez matere (še 50 min)
Svet (še 35 min)
Simpsonovi (še 15 min)
Z roko v roki (še 110 min)
Pomoč za praznike (še 5 min)
Tradicionalni okusi: Viana do Castelo (še 10 min)
Nogomet (M): Inter - Juventus, Serie A (še 55 min)
00:30 - 01:00     Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
01:00 - 01:30     Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
01:30 - 02:15     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
02:15 - 03:00     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
03:00 - 05:00     Kolesarstvo (Kolesarstvo)
05:00 - 05:30     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
05:30 - 06:15     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
06:15 - 06:45     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
06:45 - 07:30     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
07:30 - 08:00     Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
08:00 - 08:30     Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
08:30 - 09:30     Smučarski skoki (Smučarski skoki)
09:30 - 11:30     Snooker: Finale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
11:30 - 12:30     Biatlon: Šprint (M) (Biatlon)
12:30 - 13:15     Biatlon (M): Štafeta, svetovni pokal, Oberhof (Biatlon)
13:15 - 13:45     Biatlon: Skupinski štart (M) (Biatlon)
13:45 - 14:45     Biatlon: Šprint (Ž) (Biatlon)
14:45 - 15:30     Biatlon: Štafeta (Ž) (Biatlon)
15:30 - 16:00     Biatlon: Skupinski štart (Ž) (Biatlon)
16:00 - 17:55     Snooker: Finale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
17:55 - 18:05     Eurosport novice (Ostalo)
18:05 - 18:35     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
18:35 - 19:20     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
19:20 - 19:50     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
19:50 - 20:35     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
20:35 - 20:40     Eurosport novice (Ostalo)
20:40 - 22:05     Snooker: Finale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
22:05 - 22:15     Eurosport novice (Ostalo)
22:15 - 22:45     Olimpijske igre (Ostalo)
22:45 - 23:15     Olimpijske igre (Ostalo)
23:15 - 23:45     Olimpijske igre (Ostalo)
23:45 - 00:15     Olimpijske igre (Ostalo)