Zapuščena (še 18 min)
Komisar Rex (še 48 min)
Terminator: Temačna usoda (še 63 min)
Top Gear (še 23 min)
Stotica (še 33 min)
Trgovci s časom (še 33 min)
Severne meje (še 88 min)
Jamijeve hitre in preproste jedi: Zrezek/solata z lubenico/klapavice/pijane hruške (še 18 min)
Nogomet (M): Real Madrid - Athletic Bilbao, Španski superpokal, polfinale (še 108 min)
01:00 - 01:30     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
01:30 - 02:00     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
02:00 - 02:30     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
02:30 - 03:00     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
03:00 - 03:45     Nordijska kombinacija: Svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski skoki)
03:45 - 04:15     Nordijska kombinacija: 10km gundersen, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski teki)
04:15 - 05:00     Nordijska kombinacija: Ekipna tekma, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski skoki)
05:00 - 05:30     Nordijska kombinacija: Ekipni sprint, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski teki)
05:30 - 06:00     Nordijska kombinacija: 10km gundersen, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski teki)
06:00 - 06:30     Biatlon: Skupinski štart (Ž) (Biatlon)
06:30 - 07:30     Smučanje prostega sloga (M & Ž): Akrobatski skoki, ekipna tekma, svetovni pokal, Rusija (Smučanje)
07:30 - 09:00     Kolesarstvo (M): Svetovno prvenstvo v Imoli, Italija (Kolesarstvo)
09:00 - 10:00     Sankanje (M): 2. vožnja, Oberhof (Ostalo)
10:00 - 10:30     Sankanje: Dvojec, 2. vožnja, Oberhof (Ostalo)
10:30 - 11:15     Sankanje (Ž): 1. vožnja, Oberhof (Ostalo)
11:15 - 12:00     Sankanje (Ž): 2. vožnja, Oberhof (Ostalo)
12:00 - 13:30     Snooker: Četrtfinale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
13:30 - 14:00     Nordijska kombinacija: Ekipna tekma, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski skoki)
14:00 - 14:30     Nordijska kombinacija: Ekipni sprint, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski teki)
14:30 - 15:00     Nordijska kombinacija: 10km gundersen, svetovni pokal, Val di Fiemme (Smučarski teki)
15:00 - 15:30     Biatlon: Skupinski štart (M) (Biatlon)
15:30 - 16:00     Biatlon: Skupinski štart (Ž) (Biatlon)
16:00 - 16:30     Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
16:30 - 17:00     Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
17:00 - 18:10     Snooker: Četrtfinale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
18:10 - 18:20     Eurosport novice (Ostalo)
18:20 - 20:30     Nogomet: Borussia Monchengladbach - Werder Bremen, nemško prvenstvo, 17. krog (Nogomet)
20:30 - 22:30     Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, nemško prvenstvo, 17. krog (Nogomet)
22:30 - 22:35     Eurosport novice (Ostalo)
22:35 - 23:25     Biatlon: Šprint (M) (Biatlon)
23:25 - 23:30     Eurosport novice (Ostalo)
23:30 - 00:15     Biatlon (M): Štafeta, svetovni pokal, Oberhof (Biatlon)