Zapuščena (še 19 min)
Šverc komerc (še 24 min)
Terminator: Temačna usoda (še 94 min)
Top Gear (še 54 min)
Pirati s Karibov: Prekletstvo črnega bisera (še 9 min)
Trgovci s časom (še 64 min)
Severne meje (še 119 min)
Jamijeve hitre in preproste jedi: Jagnjetina s curryjem/buča/testenine s kozicami/žitne tablice (še 19 min)
Nogomet (M): Real Sociedad - Barcelona, Španski superpokal, polfinale (še 19 min)
00:15 - 01:00     Biatlon: Štafeta (Ž) (Biatlon)
01:00 - 01:30     Biatlon: Skupinski štart (Ž) (Biatlon)
01:30 - 03:00     Snooker: Finale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
03:00 - 04:00     Kolesarstvo: Svetovna turneja, Italija (Kolesarstvo)
04:00 - 05:00     Kolesarstvo: Svetovna turneja, Italija (Kolesarstvo)
05:00 - 06:00     Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije - najboljši trenutki (Tenis)
06:00 - 06:30     Reli (Avto-moto športi)
06:30 - 07:00     Reli (Avto-moto športi)
07:00 - 07:30     Reli (Avto-moto športi)
08:00 - 08:30     Nordijska kombinacija (Ostalo)
08:30 - 10:30     Snooker: Četrtfinale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
10:30 - 11:00     Kolesarstvo (Kolesarstvo)
11:00 - 11:45     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
11:45 - 12:45     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
12:45 - 13:30     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 1. vožnja (Smučanje)
13:30 - 14:30     Alpsko smučanje (Ž): Svetovni pokal v Kranjski Gori, Slovenija, veleslalom, 2. vožnja (Smučanje)
14:30 - 15:15     Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
15:15 - 16:00     Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Flachau (Smučanje)
16:00 - 17:25     Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Zakopane (Smučarski skoki)
17:25 - 17:35     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
17:35 - 18:15     Biatlon: Šprint (M) (Biatlon)
18:15 - 19:00     Biatlon (M): Štafeta, svetovni pokal, Oberhof (Biatlon)
19:00 - 19:30     Biatlon: Skupinski štart (M) (Biatlon)
19:30 - 20:15     Biatlon: Štafeta (Ž) (Biatlon)
20:15 - 21:05     Biatlon: Skupinski štart (Ž) (Biatlon)
21:05 - 21:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
21:10 - 22:10     Reli: Dakar, Savdska Arabija, pregled (Avto-moto športi)
22:10 - 22:40     Kolesarstvo (Kolesarstvo)
22:40 - 22:50     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
22:50 - 23:45     Snooker: Četrtfinale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)
23:45 - 00:45     Snooker: Četrtfinale, London, Združeno kraljestvo (Biljard)