Nočni program (še 246 min)
Zvoki noči (še 206 min)
Šund (še 51 min)
Glasbeni mikser (še 206 min)
Atlanta (še 16 min)
Možje X: Zadnji spopad (še 56 min)
Krvoločna prikazen (še 26 min)
Maksutove jedi v novi preobleki: Klapavice polnjene z bulgurjem (še 6 min)
Nogomet (M): Atalanta - Juventus, Serie A (še 26 min)
00:00 - 00:35     Ljubezen iz steklenice (Ostalo)
00:35 - 00:40     Pustolovščine tedna (Reportaža)
00:40 - 00:45     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:45 - 00:55     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:55 - 01:00     Madžarska himna (Glasba)
01:00 - 01:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:20 - 01:35     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
01:35 - 02:25     Ivanovo delo (Biografija)
02:25 - 03:55     Elektra (Akcija)
03:55 - 05:00     Družinska izbira 2019 (Ostalo)
05:00 - 05:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:15 - 05:25     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
05:25 - 05:35     Dnevnik v nemščini (Informativna oddaja)
05:35 - 05:40     Ruski dnevnik (Informativna oddaja)
05:40 - 05:55     Dnevnik v kitajščini (Informativna oddaja)
05:55 - 06:20     Multiverzum (Ostalo)
06:20 - 06:40     Karpatska kopališča (Domišljiski)
06:40 - 07:00     Naš modri planet (Naravoslovje)
07:00 - 08:15     Etnoklub (Glasba)
08:15 - 08:40     Narodna glasba (Glasba)
08:40 - 09:15     Narodna glasba (Glasba)
09:15 - 09:40     Glasba za dober tek (Glasba)
09:40 - 10:10     Glasba za dober tek (Glasba)
10:10 - 10:35     V božjih rokah (Verska oddaja)
10:35 - 11:05     Katoliška kronika (Verska oddaja)
11:05 - 11:20     Migajmo doma! (Ostalo)
11:20 - 12:50     Csontváry: Utrinki iz slikarjevega življenja (Biografija)
12:50 - 13:00     V4 novice (Informativna oddaja)
13:00 - 13:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:20 - 13:50     P'amende (Magazin)
13:50 - 14:20     Pet celin (Informativna oddaja)
14:20 - 15:20     Družinska izbira 2019 (Ostalo)
15:20 - 17:15     Poletje na Blatnem jezeru (Magazin)
17:15 - 17:30     Migajmo doma! (Ostalo)
17:30 - 18:00     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:00 - 18:30     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:30 - 19:00     Kuharska bukla Marie Borbás (Ostalo)
19:00 - 19:25     Glasba za dober tek (Glasba)
19:25 - 20:00     Glasba za dober tek (Glasba)
20:00 - 21:00     Vaša želja (Pogovorna oddaja)
21:00 - 21:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
21:25 - 21:35     V4 novice (Informativna oddaja)
21:35 - 22:35     Ženski pogovori (Pogovorna oddaja)
22:35 - 23:30     Opera v Kolozsváru (Ostalo)
23:30 - 00:05     Zapuščina (Potopis)