Nočni program (še 270 min)
Zvoki noči (še 230 min)
Šund (še 75 min)
Glasbeni mikser (še 230 min)
Ti si moja napaka (še 15 min)
Možje X: Zadnji spopad (še 80 min)
Krvoločna prikazen (še 50 min)
Kiranove in Sarine carigrajske poslastice (še 10 min)
Nogomet (M): Atalanta - Juventus, Serie A (še 50 min)
00:00 - 00:35     Ljubezen iz steklenice (Ostalo)
00:35 - 00:45     Pustolovščine tedna (Reportaža)
00:45 - 00:50     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:50 - 00:55     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:55 - 01:00     Madžarska himna (Glasba)
01:00 - 01:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:20 - 01:35     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
01:35 - 02:30     Spomini (Pogovorna oddaja)
02:30 - 03:25     V zadnji klopi (Družinski)
03:25 - 03:55     Kuharska bukla Marie Borbás (Ostalo)
03:55 - 05:00     Družinska izbira 2019 (Ostalo)
05:00 - 05:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:15 - 05:25     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
05:25 - 05:35     Dnevnik v nemščini (Informativna oddaja)
05:35 - 05:40     Ruski dnevnik (Informativna oddaja)
05:40 - 05:55     Dnevnik v kitajščini (Informativna oddaja)
05:55 - 06:20     Novum (Pogovorna oddaja)
06:20 - 06:40     Summa (Reportaža)
06:40 - 07:00     Svet (Potopis)
07:00 - 08:00     Etnoklub (Glasba)
08:00 - 08:25     Narodna glasba (Glasba)
08:25 - 08:55     Narodna glasba (Glasba)
08:55 - 09:20     Glasba za dober tek (Glasba)
09:20 - 09:50     Glasba za dober tek (Glasba)
09:50 - 10:10     Potrebščine za na pot (Magazin)
10:10 - 10:20     Raznolikost ver (Ostalo)
10:20 - 10:35     Jezus in ... (Ostalo)
10:35 - 10:45     Verske resnice (Verska oddaja)
10:45 - 11:00     Božja beseda (Verska oddaja)
11:00 - 11:15     Migajmo doma! (Ostalo)
11:15 - 12:50     Elektra (Akcija)
12:50 - 13:00     V4 novice (Informativna oddaja)
13:00 - 13:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:15 - 13:45     Rondo (Magazin)
13:45 - 14:15     Kvartet (Magazin)
14:15 - 15:20     Družinska izbira 2019 (Ostalo)
15:20 - 17:15     Poletje na Blatnem jezeru (Magazin)
17:15 - 17:30     Migajmo doma! (Ostalo)
17:30 - 18:00     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:00 - 18:30     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:30 - 19:00     Kuharska bukla Marie Borbás (Ostalo)
19:00 - 19:25     Glasba za dober tek (Glasba)
19:25 - 20:00     Glasba za dober tek (Glasba)
20:00 - 21:00     Ivanovo delo (Biografija)
21:00 - 21:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
21:25 - 21:35     V4 novice (Informativna oddaja)
21:35 - 22:35     Ženski pogovori (Pogovorna oddaja)
22:35 - 23:35     Portret: Judit Ember (Biografija)
23:35 - 00:00     Vročina (Kratki)