Nočni program (še 201 min)
Zvoki noči (še 161 min)
Šund (še 6 min)
Glasbeni mikser (še 161 min)
Beli ovratnik (še 21 min)
Možje X: Zadnji spopad (še 11 min)
Iztrebljevalec (še 101 min)
Okus po domačem: Leeds (še 11 min)
Nogomet (M): Juventus - Sassuolo, Serie A (še 101 min)
00:05 - 00:30     Ljubezen iz steklenice (Ostalo)
00:30 - 00:40     Pustolovščine tedna (Reportaža)
00:40 - 00:50     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:50 - 00:55     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:55 - 01:00     Madžarska himna (Glasba)
01:00 - 01:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:20 - 01:35     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
01:35 - 02:25     Ponovno všeč (Magazin)
02:25 - 03:55     God (Drama)
03:55 - 05:00     Družinska izbira 2019 (Ostalo)
05:00 - 05:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:15 - 05:25     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
05:25 - 05:30     Dnevnik v nemščini (Informativna oddaja)
05:30 - 05:40     Ruski dnevnik (Informativna oddaja)
05:40 - 05:55     Dnevnik v kitajščini (Informativna oddaja)
05:55 - 06:15     Družina 2020 (Kratki)
06:15 - 06:35     Cerkveno življenje (Verska oddaja)
06:35 - 07:00     Karpatska kopališča (Domišljiski)
07:00 - 08:05     Etnoklub (Glasba)
08:05 - 08:30     Narodna glasba (Glasba)
08:30 - 09:05     Narodna glasba (Glasba)
09:05 - 09:30     Glasba za dober tek (Glasba)
09:30 - 10:10     Glasba za dober tek (Glasba)
10:10 - 10:40     Poročilo iz Rima: Vatikanski dnevnik (Verska oddaja)
10:40 - 11:05     V božjih rokah (Verska oddaja)
11:05 - 11:30     Biblija in madžarska književnost (Verska oddaja)
11:30 - 11:45     Migajmo doma! (Ostalo)
11:45 - 12:50     V zadnji klopi (Družinski)
12:50 - 13:00     V4 novice (Informativna oddaja)
13:00 - 13:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:20 - 13:50     Hrvaška kronika (Informativna oddaja)
13:50 - 14:20     Naš zaslon (Magazin)
14:20 - 15:20     Družinska izbira 2019 (Ostalo)
15:20 - 17:15     Poletje na Blatnem jezeru (Magazin)
17:15 - 17:30     Migajmo doma! (Ostalo)
17:30 - 18:00     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:00 - 18:30     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:30 - 19:00     Kuharska bukla Marie Borbás (Ostalo)
19:00 - 19:25     Glasba za dober tek (Glasba)
19:25 - 20:00     Glasba za dober tek (Glasba)
20:00 - 21:00     Spomini (Pogovorna oddaja)
21:00 - 21:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
21:25 - 21:35     V4 novice (Informativna oddaja)
21:35 - 22:30     Ženski pogovori (Pogovorna oddaja)
22:30 - 23:25     Podzemni Everest (Dokumentarni)
23:25 - 00:00     Zapuščina (Potopis)