Doc - V dobrih rokah (še 1 min)
Šverc komerc (še 1 min)
Vse in še svet (še 81 min)
Max Steel (še 56 min)
Havaji 5.0 (še 16 min)
24: Zapuščina (še 16 min)
Hiša debele mame 3 (še 71 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 16 min)
Nogomet (M): Ligue 1, napoved 21. kola (še 11 min)
00:00 - 00:30     Zapuščina (Potopis)
00:30 - 00:40     Pustolovščine tedna (Reportaža)
00:40 - 00:50     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:50 - 00:55     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:55 - 01:00     Madžarska himna (Glasba)
01:00 - 01:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:20 - 01:30     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
01:30 - 02:20     Iván Szenes, spominski koncert 2020 (Glasba)
02:20 - 03:50     Torquato Tasso (Drama)
03:50 - 04:05     Portreti madžarskih osebnosti (Biografija)
04:05 - 05:00     Ženski pogovori (Pogovorna oddaja)
05:00 - 05:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:15 - 05:20     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
05:20 - 05:25     Dnevnik v nemščini (Informativna oddaja)
05:25 - 05:30     Ruski dnevnik (Informativna oddaja)
05:30 - 05:35     Dnevnik v kitajščini (Informativna oddaja)
05:35 - 05:55     Doma sem! (Reportaža)
05:55 - 06:20     Multiverzum (Ostalo)
06:20 - 06:25     Karpatska kopališča (Domišljiski)
06:25 - 06:50     Karpatska kopališča (Domišljiski)
06:50 - 07:15     Naš modri planet (Naravoslovje)
07:15 - 07:20     Jutranje misli (Verska oddaja)
07:20 - 08:15     Almarium (Zabavna oddaja)
08:15 - 08:45     Mojster (Književnost)
08:45 - 09:10     100 let po Kodályu (Dokumentarni)
09:10 - 09:40     Narodna glasba (Glasba)
09:40 - 10:10     Glasba za dober tek (Glasba)
10:10 - 10:35     Glasba za dober tek (Glasba)
10:35 - 11:05     Katoliška kronika (Verska oddaja)
11:05 - 11:35     Prostovoljci (Ostalo)
11:35 - 12:50     Dorotea ali zmaga čebelic na karnevalu (Kultura)
12:50 - 13:00     V4 novice (Informativna oddaja)
13:00 - 13:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:15 - 13:45     P'amende (Magazin)
13:45 - 14:15     Pet celin (Informativna oddaja)
14:15 - 14:50     Škofovski kruh (Kratki)
14:50 - 15:20     Multiverzum (Ostalo)
15:20 - 16:45     Družinski prijatelj (Svetovalna oddaja)
16:45 - 17:15     Karpatska kopališča (Domišljiski)
17:15 - 17:50     Kulinarične dobrote (Ostalo)
17:50 - 18:25     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:25 - 19:00     Kuharska bukla Marie Borbás (Ostalo)
19:00 - 19:25     Glasba za dober tek (Glasba)
19:25 - 20:00     Glasba za dober tek (Glasba)
20:00 - 21:00     Vaša želja (Pogovorna oddaja)
21:00 - 21:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
21:25 - 21:40     V4 novice (Informativna oddaja)
21:40 - 22:30     Kormorán (Koncert)
22:30 - 23:30     Kormorán (Koncert)
23:30 - 00:00     Na poti (Potopis)