Rešeno življenje (še 40 min)
24UR (še 40 min)
Kurja polt 2: Srhljiva noč čarovnic (še 40 min)
Andrija in Andjelka (še 25 min)
Castle (še 40 min)
Vražja dekleta (še 40 min)
Tvoji, moji, najini (še 40 min)
Ljubezen do hrane: Presenetljivi okusi (še 10 min)
Nogomet (M): Torino - Lazio, Serie A (še 40 min)
00:30 - 00:40     Pustolovščine tedna (Reportaža)
00:40 - 00:45     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:45 - 00:55     M2 matrice (Zabavna oddaja)
00:55 - 01:00     Madžarska himna (Glasba)
01:00 - 01:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:15 - 01:20     Dnevnik v angleščini (Dnevno-informativna oddaja)
01:20 - 02:15     Iván Szenes, spominski koncert (Glasba)
02:15 - 03:45     Vrtnarjev pes (Drama)
03:45 - 04:00     Prvi ... na Madžarskem (Magazin)
04:00 - 05:00     Družinski prijatelj (Svetovalna oddaja)
05:00 - 05:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:15 - 05:20     Dnevnik v nemščini (Informativna oddaja)
05:20 - 05:25     Dnevnik v kitajščini (Informativna oddaja)
05:25 - 05:55     Zapuščina (Potopis)
05:55 - 06:20     Multiverzum (Ostalo)
06:20 - 06:40     Karpatska kopališča (Domišljiski)
06:40 - 07:00     Naš modri planet (Naravoslovje)
07:00 - 08:20     Etnoklub (Glasba)
08:20 - 08:45     Narodna glasba (Glasba)
08:45 - 09:15     Narodna glasba (Glasba)
09:15 - 09:40     Glasba za dober tek (Glasba)
09:40 - 10:15     Glasba za dober tek (Glasba)
10:15 - 10:45     Katoliška kronika (Verska oddaja)
10:45 - 11:15     Smerokaz (Reportaža)
11:15 - 11:30     Migajmo doma! (Ostalo)
11:30 - 12:50     Prstan z zelenim kamnom (Drama)
12:50 - 13:00     V4 novice (Informativna oddaja)
13:00 - 13:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:20 - 13:50     P'amende (Magazin)
13:50 - 14:20     Pet celin (Informativna oddaja)
14:20 - 15:15     Družinski prijatelj (Svetovalna oddaja)
15:15 - 15:30     Migajmo doma! (Ostalo)
15:30 - 17:25     Poletje na Blatnem jezeru (Magazin)
17:25 - 18:00     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:00 - 18:30     Kulinarične dobrote (Ostalo)
18:30 - 19:00     Kuharska bukla Marie Borbás (Ostalo)
19:00 - 19:25     Glasba za dober tek (Glasba)
19:25 - 21:00     Glasba za dober tek (Glasba)
21:00 - 21:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
21:25 - 21:35     V4 novice (Informativna oddaja)
21:35 - 22:30     Ženski pogovori (Pogovorna oddaja)
22:30 - 23:25     Opera v Kolozsváru (Ostalo)
23:25 - 23:55     Zapuščina (Potopis)
23:55 - 00:30     Madžari po svetu (Ostalo)