00:15 - 00:40     Kronike Evermoor (Otroška ali mladinska serija)
00:40 - 01:05     Alex in družba (Otroška oddaja)
01:05 - 01:30     Binny in duh (Humoristični)
01:30 - 01:55     Binny in duh (Humoristični)
01:55 - 02:20     Kronike Evermoor (Otroška ali mladinska serija)
02:20 - 02:45     Kronike Evermoor (Otroška ali mladinska serija)
02:45 - 03:10     Alex in družba (Otroška oddaja)
03:10 - 03:35     Alex in družba (Otroška oddaja)
03:35 - 04:20     Violetta (Animirani)
6.4
04:20 - 04:45     Binny in duh (Humoristični)
04:45 - 05:00     Življenje Ronkovih (Risanka)
05:00 - 05:25     Amphibia (Ostalo)
05:25 - 05:50     Amphibia (Ostalo)
05:50 - 05:55     Potomci: Hudobni svet (Risanka)
05:55 - 06:20     Račje zgodbe (Risanka)
06:20 - 06:45     Račje zgodbe (Risanka)
06:45 - 07:10     Račje zgodbe (Risanka)
07:10 - 07:35     Račje zgodbe (Risanka)
07:35 - 08:00     Veliko mesto, Greens (Ostalo)
08:00 - 08:25     Veliko mesto, Greens (Ostalo)
08:25 - 08:50     Veliko mesto, Greens (Ostalo)
Bill odpelje družino na deželo, ampak se še prej znajde v gneči.
08:50 - 09:15     Veliko mesto, Greens (Ostalo)
09:15 - 09:40     Veliko mesto, Greens (Ostalo)
09:40 - 11:20     Skriti talent (Otroška ali mladinska serija)
11:20 - 11:45     Neustavljivi rumeni Jeti (Risanka)
11:45 - 12:10     Neustavljivi rumeni Jeti (Risanka)
12:10 - 12:35     Neustavljivi rumeni Jeti (Risanka)
12:35 - 13:00     Neustavljivi rumeni Jeti (Risanka)
13:00 - 13:25     Neustavljivi rumeni Jeti (Risanka)
13:25 - 13:50     Zgodbe Ladybug in Cat Noir (Risanka)
13:50 - 14:15     Zgodbe Ladybug in Cat Noir (Risanka)
14:15 - 14:40     Zgodbe Ladybug in Cat Noir (Risanka)
14:40 - 14:45     Potomci: Hudobni svet (Risanka)
14:45 - 15:10     Amphibia (Ostalo)
15:10 - 15:35     Amphibia (Ostalo)
15:35 - 16:00     Amphibia (Ostalo)
16:00 - 16:25     Amphibia (Ostalo)
16:25 - 16:50     Potegavščine (Zabavna oddaja)
16:50 - 17:15     Potegavščine (Zabavna oddaja)
17:15 - 17:40     Potegavščine (Zabavna oddaja)
17:40 - 18:05     Potegavščine (Zabavna oddaja)
18:05 - 18:30     Potegavščine (Zabavna oddaja)
18:30 - 18:55     Coop in Cami sprašujeta svet (Ostalo)
18:55 - 19:20     Coop in Cami sprašujeta svet (Ostalo)
19:20 - 19:45     Coop in Cami sprašujeta svet (Ostalo)
19:45 - 20:10     Coop in Cami sprašujeta svet (Ostalo)
20:10 - 20:35     Coop in Cami sprašujeta svet (Ostalo)
20:35 - 21:00     Skrivnosti Žveplenovega izvira (Ostalo)
21:00 - 21:25     Skrivnosti Žveplenovega izvira (Ostalo)
21:25 - 21:50     Skrivnosti Žveplenovega izvira (Ostalo)
21:50 - 22:10     Lolirock (Animirani)
7.7
22:10 - 22:35     Kronike Evermoor (Otroška ali mladinska serija)
22:35 - 23:00     Binny in duh (Humoristični)
23:00 - 23:25     Alex in družba (Otroška oddaja)
23:25 - 23:50     Alex in družba (Otroška oddaja)
23:50 - 00:15     Kronike Evermoor (Otroška ali mladinska serija)
Jutro na Planetu (še 74 min)
Kravica Liska (še 9 min)
Spectre (še 254 min)
Vaše zdravje, naša skrb (še 9 min)
Lucifer (še 39 min)
Turist (še 9 min)
Lego Ninjago (še 44 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv (še 14 min)
Nogomet (M): Mura - Maribor, Prva liga Telemach (še 14 min)