Jutro s Kosmiko (še 43 min)
Gospodarica zlata (še 13 min)
Dan neodvisnosti: Nova grožnja (še 98 min)
Shark (še 48 min)
Črni seznam (še 43 min)
Zaklad pozabljenih: Knjiga skrivnosti (še 63 min)
Je zvezda rojena? (še 13 min)
Najboljši recepti vseh časov (še 23 min)
Nogomet (M): Adelaide - Melbourne Victory, Avstralska liga (še 113 min)
00:20 - 01:10     V imenu znanosti (Dokumentarni)
01:10 - 02:00     Vzpon strojev: Super vlak (Ostalo)
02:00 - 02:48     Da Vincijeve naprave: Letalski propeler (Dokumentarni)
02:48 - 03:36     Uničevalca mitov: Zombiji (Dokumentarni)
03:36 - 04:00     Kako jim uspe? (Tehnika)
04:00 - 04:24     Tovarna hrane (Ostalo)
04:24 - 05:12     Uničevalca mitov: Iskanje: Katapultni sedež (Dokumentarni)
05:12 - 06:00     Vzpon strojev: Super vlak (Ostalo)
06:00 - 06:26     Kako jim uspe? (Tehnika)
06:26 - 07:14     Da Vincijeve naprave: Letalski propeler (Dokumentarni)
07:14 - 08:02     Uničevalca mitov: Zombiji (Dokumentarni)
08:02 - 08:50     Vzpon strojev: Super vlak (Ostalo)
08:50 - 09:14     Kako jim uspe? (Tehnika)
09:14 - 09:38     Tovarna hrane (Ostalo)
09:38 - 10:26     Uničevalca mitov: Iskanje: Katapultni sedež (Dokumentarni)
10:26 - 11:14     Da Vincijeve naprave: Letalski propeler (Dokumentarni)
Tokrat bo ekipa na podlagi načrta iz 15. stoletja izdelala eno najnaprednejših Da Vincijevih naprav, ki bi lahko uspešno konkurirala dandanašnjim izumom.
11:14 - 12:02     Uničevalca mitov: Zombiji (Dokumentarni)
12:02 - 12:26     Kako jim uspe? (Tehnika)
12:26 - 12:50     Tovarna hrane (Ostalo)
12:50 - 13:38     Vzpon strojev: Super vlak (Ostalo)
13:38 - 14:26     Da Vincijeve naprave: Letalski propeler (Dokumentarni)
14:26 - 15:14     Uničevalca mitov: Iskanje: Katapultni sedež (Dokumentarni)
15:14 - 16:02     Uničevalca mitov: Zombiji (Dokumentarni)
16:02 - 16:50     Vzpon strojev: Super vlak (Ostalo)
16:50 - 17:40     Da Vincijeve naprave (Tehnika)
17:40 - 18:30     Uničevalca mitov: Lepilni trak v kanjonu (Dokumentarni)
18:30 - 19:20     Opozorili smo vas: Seznam želja (Ostalo)
19:20 - 19:45     Kako jim uspe?: Žvečilni gumi/trnki/Legoland (Tehnika)
19:45 - 20:10     Tovarna hrane (Ostalo)
20:10 - 21:00     Vzpon strojev: Helikopterski težkokategornik (Ostalo)
21:00 - 21:50     Opozorili smo vas: Miselne igre (Ostalo)
21:50 - 22:40     Da Vincijeve naprave (Tehnika)
22:40 - 23:30     Uničevalca mitov: Lepilni trak v kanjonu (Dokumentarni)
23:30 - 23:55     Kako jim uspe?: Žvečilni gumi/trnki/Legoland (Tehnika)
23:55 - 00:20     Tovarna hrane (Ostalo)