Nočni program (še 37 min)
Zvoki noči (še 57 min)
Dansko dekle (še 57 min)
Glasbeni mikser (še 57 min)
Quantico (še 7 min)
Milijonarjeva žena (še 62 min)
Nočni program Kino (še 57 min)
Rudolphova pekarna (še 17 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 102 min)
00:20 - 01:10     Srečanja z Nezemljani: Vojna (Poljudnoznanstvena oddaja)
01:10 - 02:00     Srečanja z Nezemljani: Časovni stroj (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:00 - 02:48     Uničevalca mitov: Mini miti (Dokumentarni)
02:48 - 03:36     Uničevalca mitov: Kuharski miti (Dokumentarni)
03:36 - 04:24     Uničevalca mitov: Učinkovita vožnja/blazine za trk (Dokumentarni)
04:24 - 05:12     Uničevalca mitov: Avtomobilski pregon/živalske norčije (Dokumentarni)
Adam in Jamie preizkusita celo vrsto klišejev iz avtomobilskih pregonov. Res lahko vozita dva hkrati in se presedeta in ali lahko nekdo pri veliki hitrosti vrže voznika iz avta?
05:12 - 06:00     Uničevalca mitov: Posebna epizoda o seriji Indy Car (Dokumentarni)
06:00 - 06:26     Kako jim uspe?: Sardine/skuterji Piaggio/tehnične igrače (Tehnika)
06:26 - 07:14     Nadčloveški dvoboj: Vzdržljivost (Družboslovje)
07:14 - 08:02     Uničevalca mitov: Posebna epizoda o seriji Indy Car (Dokumentarni)
08:02 - 08:50     Srečanja z Nezemljani: Časovni stroj (Poljudnoznanstvena oddaja)
08:50 - 09:14     Kako jim uspe?: Sardine/skuterji Piaggio/tehnične igrače (Tehnika)
09:14 - 09:38     Tovarna hrane: Glavna zaloga (Ostalo)
09:38 - 10:26     Razkrito vesolje: Sončni sistem: Na lovu za pogrešanim planetom (Ostalo)
10:26 - 11:14     Nadčloveški dvoboj: Vzdržljivost (Družboslovje)
11:14 - 12:02     Uničevalca mitov: Posebna epizoda o seriji Indy Car (Dokumentarni)
12:02 - 12:26     Kako jim uspe?: Sardine/skuterji Piaggio/tehnične igrače (Tehnika)
12:26 - 12:50     Tovarna hrane: Glavna zaloga (Ostalo)
12:50 - 13:38     Srečanja z Nezemljani: Časovni stroj (Poljudnoznanstvena oddaja)
13:38 - 14:26     Nadčloveški dvoboj: Vzdržljivost (Družboslovje)
14:26 - 15:14     Razkrito vesolje: Sončni sistem: Na lovu za pogrešanim planetom (Ostalo)
15:14 - 16:02     Uničevalca mitov: Posebna epizoda o seriji Indy Car (Dokumentarni)
16:02 - 16:50     Srečanja z Nezemljani: Časovni stroj (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:50 - 17:40     Nadčloveški dvoboj: Spretnost (Družboslovje)
17:40 - 18:30     Uničevalca mitov: Posebna epizoda o seriji »Kriva pota« (Dokumentarni)
18:30 - 19:20     Uničevalca mitov: Ropar v dimniku (Dokumentarni)
19:20 - 19:45     Kako jim uspe?: Poslikava letal/cokle/mesno-zelenjavna pita (Tehnika)
19:45 - 20:10     Tovarna hrane: Torte za dojenčke (Dokumentarni)
20:10 - 21:00     Iskanje vesoljcev: Ugrabitve in zaslepljujoče luči (Ostalo)
21:00 - 21:50     Uničevalca mitov: Ropar v dimniku (Dokumentarni)
21:50 - 22:40     Nadčloveški dvoboj: Spretnost (Družboslovje)
22:40 - 23:30     Uničevalca mitov: Posebna epizoda o seriji »Kriva pota« (Dokumentarni)
23:30 - 23:55     Kako jim uspe?: Poslikava letal/cokle/mesno-zelenjavna pita (Tehnika)
23:55 - 00:20     Tovarna hrane: Torte za dojenčke (Dokumentarni)