Nočni program (še 267 min)
Zvoki noči (še 202 min)
Odred odpisanih (še 47 min)
Glasbeni mikser (še 202 min)
Wayward Pines (še 22 min)
Ameriške sanje (še 202 min)
24. dan (še 52 min)
Zgodbe iz afriške shrambe (še 12 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 82 min)
00:00 - 00:45     Ekstremni forenziki (Ostalo)
00:45 - 01:30     Ekstremni forenziki (Ostalo)
01:30 - 02:15     Ekstremni forenziki (Ostalo)
02:15 - 03:00     Ekstremni forenziki (Ostalo)
V Ohiju na pokopališču nekdo pretepe in umori 15-letno dekle. Da bi ujeli morilca, morajo forenziki najti vzorec DNK.
03:00 - 03:45     Nehvaležni poklici (Ostalo)
03:45 - 04:30     Piloti v aljaški divjini: Spoznajte družino Twetos (Ostalo)
04:30 - 05:15     Piloti v aljaški divjini: Življenje ali smrt (Ostalo)
05:15 - 06:00     Piloti v aljaški divjini: Indijansko poletje (Ostalo)
06:00 - 06:45     Kraljestvo klopotač (Dokumentarni)
06:45 - 07:30     Kraljestvo klopotač (Ostalo)
07:30 - 08:15     Kraljestvo klopotač (Dokumentarni)
08:15 - 09:00     Kraljestvo klopotač (Dokumentarni)
09:00 - 09:45     Kraljestvo klopotač (Dokumentarni)
09:45 - 10:30     Razbijalski laboratorij: Padec čez pečino (Tehnika)
10:30 - 11:15     Razbijalski laboratorij: Ekstremni snežni plug (Tehnika)
11:15 - 12:00     Razbijalski laboratorij: Neuničljiv avto (Tehnika)
12:00 - 12:45     Razbijalski laboratorij: Pobegli kamion (Tehnika)
12:45 - 13:30     Razbijalski laboratorij: Nepotopljivi avto (Tehnika)
13:30 - 13:53     Nakupovanje s kuponi: Missy & Amy (Resničnostna TV)
13:53 - 14:15     Ekstremno zbiranje kuponov: Tai, Tarin in Nathan (Ostalo)
14:15 - 14:38     Ekstremno zbiranje kuponov: Desirae & Stephanie (Ostalo)
14:38 - 15:00     Ekstremno zbiranje kuponov: Chris & Antoinette (Ostalo)
15:00 - 15:23     Ekstremno zbiranje kuponov: Chrystie & Treasure (Ostalo)
15:23 - 15:45     Ekstremno zbiranje kuponov: Amber & Tammilee (Ostalo)
15:45 - 16:08     Ekstremno zbiranje kuponov: Amber & Amanda (Ostalo)
16:08 - 16:30     Ekstremno zbiranje kuponov: Kelly & Rebecca (Ostalo)
16:30 - 16:53     Ekstremno zbiranje kuponov: Scott & Jen (Ostalo)
16:53 - 17:15     Ekstremno zbiranje kuponov: Joni & Angelique (Ostalo)
17:15 - 18:00     Mož, žena in divjina: Mehika (Resničnostna TV)
18:00 - 18:45     Mož, žena in divjina: Aitutaki (Naravoslovje)
18:45 - 19:30     Mož, žena in divjina: Amazonija (Resničnostna TV)
19:30 - 20:15     Mož, žena in divjina: Tasmanija (Naravoslovje)
20:15 - 21:00     Mož, žena in divjina: Bocvana (Naravoslovje)
21:00 - 21:45     Ekstremno inženirstvo: Osebne transportne kabine (Tehnika)
21:45 - 22:30     Iskanje vesoljcev: Ugrabitve in zaslepljujoče luči (Ostalo)
22:30 - 22:55     Kraljestvo klopotač (Dokumentarni)
22:55 - 23:15     Kraljestvo klopotač (Dokumentarni)
23:15 - 00:00     Ekstremni forenziki (Ostalo)