Jutro s Kosmiko (še 43 min)
Gospodarica zlata (še 13 min)
Dan neodvisnosti: Nova grožnja (še 98 min)
Shark (še 48 min)
Črni seznam (še 43 min)
Zaklad pozabljenih: Knjiga skrivnosti (še 63 min)
Je zvezda rojena? (še 13 min)
Najboljši recepti vseh časov (še 23 min)
Nogomet (M): Adelaide - Melbourne Victory, Avstralska liga (še 113 min)
00:00 - 00:45     Kako deluje Zemlja: Lahko Krakatoa ustavi čas? (Ostalo)
00:45 - 01:30     Akvariji: Kdor visoko leta, globoko potone (Naravoslovje)
01:30 - 02:15     Ribolov po hribovsko (Ostalo)
02:15 - 03:00     Skoraj mi je uspelo: Izdajalska elektronska pošta (Ostalo)
03:00 - 03:45     Pošasti iz močvirij (Ostalo)
03:45 - 04:30     Pošasti iz močvirij (Ostalo)
04:30 - 05:15     Kako deluje Zemlja: Lahko Krakatoa ustavi čas? (Ostalo)
05:15 - 05:37     Mojster za torte: Nakit, žar in načrti (Ostalo)
05:37 - 06:00     Mojster za torte: Goli in tatuji (Ostalo)
06:00 - 06:45     Akvariji: Kdor visoko leta, globoko potone (Naravoslovje)
06:45 - 07:30     Ribolov po hribovsko (Ostalo)
07:30 - 08:15     Kako deluje Zemlja: Lahko Krakatoa ustavi čas? (Ostalo)
08:15 - 08:37     Mojster za torte: Nakit, žar in načrti (Ostalo)
08:37 - 09:00     Mojster za torte: Goli in tatuji (Ostalo)
09:00 - 09:45     Veliko tveganje: Dom je tam, kjer je srce (Ostalo)
09:45 - 10:30     Izgubljeno in najdeno z Mikom & Jessejem (Ostalo)
10:30 - 11:15     Ribolov po hribovsko (Ostalo)
11:15 - 12:00     Akvariji: Kdor visoko leta, globoko potone (Naravoslovje)
12:00 - 12:45     Kako deluje Zemlja: Lahko Krakatoa ustavi čas? (Ostalo)
12:45 - 13:07     Mojster za torte: Nakit, žar in načrti (Ostalo)
13:07 - 13:30     Mojster za torte: Goli in tatuji (Ostalo)
13:30 - 14:15     Veliko tveganje: Dom je tam, kjer je srce (Ostalo)
14:15 - 15:00     Izgubljeno in najdeno z Mikom & Jessejem (Ostalo)
15:00 - 15:45     Akvariji: Iz ljubezni ali zaradi denarja? (Naravoslovje)
15:45 - 16:30     Ribolov po hribovsko (Ostalo)
16:30 - 17:15     Kako deluje Zemlja: Lahko Krakatoa ustavi čas? (Ostalo)
17:15 - 17:37     Mojster za torte: Smeti, obrati in trda ljubezen (Ostalo)
17:37 - 18:00     Mojster za torte: Barvasto steklo in presenečeni Danny (Ostalo)
18:00 - 18:45     Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Anakonda (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:45 - 19:30     Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Povodni konj (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:30 - 20:15     Kako deluje Zemlja: Japonska bitka (Ostalo)
20:15 - 21:00     Ribolov po hribovsko: Zmigaj se že, ti diva! (Ostalo)
21:00 - 21:45     Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Anakonda (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:45 - 22:30     Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Povodni konj (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:30 - 23:15     Skoraj mi je uspelo: Ustreljen nad delikateso (Ostalo)
23:15 - 23:37     Mojster za torte: Smeti, obrati in trda ljubezen (Ostalo)
23:37 - 00:00     Mojster za torte: Barvasto steklo in presenečeni Danny (Ostalo)