Nočni program (še 238 min)
Zvoki noči (še 173 min)
Odred odpisanih (še 18 min)
Glasbeni mikser (še 173 min)
Wayward Pines (še 38 min)
Ameriške sanje (še 173 min)
24. dan (še 23 min)
Rudolphova pekarna (še 8 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 53 min)
00:00 - 01:00     Posnetki planeta (Ostalo)
01:00 - 02:00     Posnetki planeta (Ostalo)
02:00 - 03:00     Delavnica odpadnikov: Ovira na poti (Tehnika)
03:00 - 04:00     Cestni odpadniki (Resničnostna TV)
Deseterica najboljših cestnih dirkačev iz omrežne skupine 405 si želi domov vrniti naslov najhitrejših in najbolj cenjenih dirkačev v državi.
04:00 - 05:00     Smrtonosni ulov: Vice (Ostalo)
05:00 - 06:00     Delavnica odpadnikov: Izboljšave forda iz leta '31 (Resničnostna TV)
06:00 - 06:30     Kako je narejeno (Tehnika)
06:30 - 07:30     Možje z Yukona: Dan obračuna (Družboslovje)
07:30 - 08:30     Megavlaki: Avstralija - vlak za prevoz sladkornega trsa (Ostalo)
08:30 - 09:30     Delavnica odpadnikov: Satellite letnik '69 (Resničnostna TV)
09:30 - 10:00     Kako je narejeno: Lovske vabe/konzerviran paradižnik/lasi (Tehnika)
10:00 - 11:00     Avstralski tovornjakarji (Družboslovje)
11:00 - 12:00     Lovci na zaklade (Dokumentarni)
12:00 - 12:30     Kontejnerske vojne: Osem ton zabave (Dokumentarni)
12:30 - 13:00     Kontejnerske vojne: Jadralci (Dokumentarni)
13:00 - 13:30     Skladiščne dražbe v Združenem kraljestvu (Resničnostna TV)
13:30 - 14:00     Skladiščne dražbe v Združenem kraljestvu (Resničnostna TV)
14:00 - 14:30     Nepremičninske vojne (Ostalo)
14:30 - 15:00     Nepremičninske vojne (Ostalo)
15:00 - 15:30     Skladiščne dražbe (Ostalo)
15:30 - 16:00     Skladiščne dražbe (Ostalo)
16:00 - 17:00     V višji prestavi z Aaronom Kaufmanom (Resničnostna TV)
17:00 - 18:00     Delavnica na turbo pogon (Tehnika)
18:00 - 19:00     Ameriški čoperji (Tehnika)
19:00 - 20:00     Ameriški čoperji: Oče proti sinu: Mikeyjeva odločitev (Dokumentarni)
20:00 - 21:30     To je umetna inteligenca (Reportaža)
21:30 - 22:00     Kako jim uspe? (Tehnika)
22:00 - 23:00     Goli in prestrašeni (Resničnostna TV)
23:00 - 00:00     Zlata mrzlica na Beringovem morju (Ostalo)