Planet Danes (še 5 min)
Poko (še 1 min)
Storm (še 21 min)
Svet (še 41 min)
Krotenje jeze (še 16 min)
Divja romanca (še 81 min)
Scooby-doo: Robotski pes (še 21 min)
Anthony Bourdain: Brez rezervacij (še 36 min)
Košarka (M): Olimpija - Banvit, FIBA Liga prvakov, najboljše tekme sezone (še 66 min)
00:00 - 01:00     Veliki sanjači: Tesla: Brezplačna energija (Zgodovina)
01:00 - 02:00     Programerka Ada: Vojvodinja računalništva (Biografija)
02:00 - 02:30     Raziskujmo: Čudoviti planet: Južna Karolina (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:30 - 03:00     e2 energija: Premog in jedrsko: težava ali rešitev? (Poljudnoznanstvena oddaja)
03:00 - 04:00     Veliki sanjači: Tesla: Brezplačna energija (Zgodovina)
04:00 - 04:30     Vesolje: Pogled na vesolje (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:30 - 05:00     Vesolje: Raziskovanje vesolja (Poljudnoznanstvena oddaja)
05:00 - 05:30     Vesolje: Nevarno vesolje (Poljudnoznanstvena oddaja)
05:30 - 06:00     Vesolje: Drugi svetovi (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:00 - 06:30     Vse za otroke: Smer trka in slastne perutničke (Otroška oddaja)
06:30 - 07:00     Vse za otroke: Nori zamaški in leteči krožniki (Otroška oddaja)
07:00 - 07:15     Izjemna bitja: Aligator v vrtu (Izobraževalna oddaja)
07:15 - 07:30     Šport in znanost: Dresurno jahanje (Naravoslovje)
07:30 - 07:45     Eksplozija okusov: Vložnine (Izobraževalna oddaja)
07:45 - 08:00     Uroki: Čarobna matematika (Izobraževalna oddaja)
08:00 - 08:25     Zabavno raziskovanje (Izobraževalna oddaja)
08:25 - 08:35     Umetnost z Mati in Dadajem: Peter Brueghel (Izobraževalna oddaja)
08:35 - 08:40     Zvedava Mily: Normalno (Izobraževalna oddaja)
08:40 - 08:50     Zvedava Mily: Česa ne smemo reči (Izobraževalna oddaja)
08:50 - 09:00     Vse o igračah: Skokica (Izobraževalna oddaja)
09:00 - 09:10     Vse o igračah: Vzmet (Izobraževalna oddaja)
09:10 - 09:25     GEOlino: Hannah in shetlandski poniji (Reportaža)
09:25 - 09:40     GEOlino: Slepi otroci Tibeta (Reportaža)
09:40 - 09:55     Siesta Z: Tezej in Minotaver, povest anonimnega avtorja (Umetnost)
09:55 - 10:10     Pravi dokaz: Lebdenje in potapljanje (Izobraževalna oddaja)
10:10 - 10:35     Nenavadna znanost: Letenje (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:35 - 11:00     Mali radovedneži: Vreme (Izobraževalna oddaja)
11:00 - 11:25     Skrivnosti evolucije: Socialna interakcija in preživetje (Naravoslovje)
11:25 - 12:00     Skrivnosti evolucije: Uspešno zgodnje prilagajanje (Naravoslovje)
12:00 - 12:25     Kako kul: Najbolj skrivnostni vzorci v naravi (Izobraževalna oddaja)
12:25 - 12:50     Raziskujmo: Naredi sam: Jajca (Izobraževalna oddaja)
12:50 - 13:15     Artzooka: Strip s superjunaki (Izobraževalna oddaja)
13:15 - 13:40     Neverjetna odkritja: Genij Leonarda da Vincija (Izobraževalna oddaja)
13:40 - 13:45     Zvedava Mily: Časovni stroj (Izobraževalna oddaja)
13:45 - 13:55     Zvedava Mily: Uničen robot (Izobraževalna oddaja)
13:55 - 14:05     Vse o igračah: Skejt (Izobraževalna oddaja)
14:05 - 14:15     Vse o igračah: Vojački (Izobraževalna oddaja)
14:15 - 14:30     GEOlino: Hannah in shetlandski poniji (Reportaža)
14:30 - 14:45     GEOlino: Slepi otroci Tibeta (Reportaža)
14:45 - 15:00     Siesta Z: Tezej in Minotaver, povest anonimnega avtorja (Umetnost)
15:00 - 15:15     Pravi dokaz: Kupole (Izobraževalna oddaja)
15:15 - 15:40     Nenavadna znanost: Guma (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:40 - 16:05     Mali radovedneži: Vulkani (Izobraževalna oddaja)
16:05 - 16:30     Skrivnosti evolucije: Evolucija od vratu navzgor (Naravoslovje)
16:30 - 17:05     Skrivnosti evolucije: Človeški vpliv na evolucijo (Naravoslovje)
17:05 - 17:30     Kako kul: Glasbeni cilindri (Izobraževalna oddaja)
17:30 - 17:55     Raziskujmo: Naredi sam: Jajca (Izobraževalna oddaja)
17:55 - 18:20     Artzooka: Barvanje na folijo (Izobraževalna oddaja)
18:20 - 18:45     Neverjetna odkritja: Jang Yeong-sil: Zgodovina in načela merjenja časa (Izobraževalna oddaja)
18:45 - 18:50     Zvedava Mily: Časovni stroj (Izobraževalna oddaja)
18:50 - 19:00     Zvedava Mily: Uničen robot (Izobraževalna oddaja)
19:00 - 19:25     Skrivnosti evolucije: Evolucija od vratu navzgor (Naravoslovje)
19:25 - 20:00     Skrivnosti evolucije: Človeški vpliv na evolucijo (Naravoslovje)
20:00 - 20:30     Raziskujmo: Čudoviti planet: Žuželke (Poljudnoznanstvena oddaja)
20:30 - 21:00     e2 prevoz: London: Cena prometa (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:00 - 22:00     Velike ideje Jamesa Maya: Poletite z mano (Tehnika)
22:00 - 22:30     Raziskujmo: Čudoviti planet: Mikroskopski svet (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:30 - 23:00     e2 prevoz: Letalstvo: Meje neba (Poljudnoznanstvena oddaja)
23:00 - 00:00     Narava in tehnika: Svet materije (Naravoslovje)