Nočni program (še 36 min)
Zvoki noči (še 56 min)
Dansko dekle (še 56 min)
Glasbeni mikser (še 56 min)
Quantico (še 6 min)
Milijonarjeva žena (še 61 min)
Nočni program Kino (še 56 min)
Rudolphova pekarna (še 16 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 101 min)
00:00 - 00:20     Velika ideja: Velikost je pomembna (Tehnika)
00:20 - 00:45     Velika ideja: Čuti (Tehnika)
00:45 - 01:00     Futuris: Samovozeči avti (Poljudnoznanstvena oddaja)
01:00 - 01:25     V lovu na dolgo življenje: Dolgo življenje (Naravoslovje)
01:25 - 02:00     V lovu na dolgo življenje: Smo, kar jemo (Naravoslovje)
02:00 - 02:20     Velika ideja: Smo nadomestljivi? (Tehnika)
02:20 - 02:45     Velika ideja: Jaz, superčlovek (Tehnika)
02:45 - 03:00     Futuris: Opazovanje sveta (Poljudnoznanstvena oddaja)
03:00 - 04:00     Vzpon žensk: Revolucija (Družboslovje)
04:00 - 04:30     Nekoč so bili izumitelji: Arhimed in aritmetika (Zgodovina)
04:30 - 05:00     Nekoč so bili izumitelji: Heron iz Aleksandrije (Zgodovina)
05:00 - 05:30     Nekoč so bili izumitelji: Merjenje časa (Zgodovina)
05:30 - 06:00     Nekoč so bili izumitelji: Navigator Henri in kartografija (Zgodovina)
06:00 - 06:30     Marči Hlaček (Risanka)
06:30 - 07:00     Marči Hlaček (Risanka)
07:00 - 07:25     Izumljajmo skupaj: Povodec za akvarij (Izobraževalna oddaja)
07:25 - 07:50     Izumljajmo skupaj: Plevelobot (Izobraževalna oddaja)
07:50 - 08:15     Izumljajmo skupaj: Četverček (Izobraževalna oddaja)
08:15 - 08:40     Izumljajmo skupaj: Čarobni izum (Izobraževalna oddaja)
08:40 - 08:55     Pravi dokaz: Površinska napetost (Izobraževalna oddaja)
08:55 - 09:10     Pravi dokaz: Ogledala (Izobraževalna oddaja)
09:10 - 09:20     Siesta Z: Tragedija o Hamletu, danskem princu, Williama Shakespearja (Umetnost)
09:20 - 09:40     Siesta Z: Tragedija Romea in Julije Williama Shakespearja (Umetnost)
09:40 - 10:00     Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Nickyjin kompas in dragocena kupčija (Izobraževalna oddaja)
10:00 - 10:25     Vse za otroke: Zvoki strun in umetnost lubja (Otroška oddaja)
10:25 - 10:50     Vse za otroke: Veseli mladički in pošastni pire (Otroška oddaja)
10:50 - 11:00     Vse o igračah: Kreda (Izobraževalna oddaja)
11:00 - 11:30     Marči Hlaček (Risanka)
11:30 - 12:00     Marči Hlaček (Risanka)
12:00 - 12:15     Izjemna bitja: Aligator v vrtu (Izobraževalna oddaja)
12:15 - 12:30     Šport in znanost: Curling (Naravoslovje)
12:30 - 12:35     Zvedava Mily: Gospodična Pravica (Izobraževalna oddaja)
12:35 - 12:45     Zvedava Mily: Nenavadna žival (Izobraževalna oddaja)
12:45 - 12:50     Zvedava Mily: Uboga Mily (Izobraževalna oddaja)
12:50 - 13:00     Zvedava Mily: Popart (Izobraževalna oddaja)
13:00 - 13:05     Umetnost z Mati in Dadajem: Vincent Van Gogh (Izobraževalna oddaja)
13:05 - 13:15     Umetnost z Mati in Dadajem: Jackson Pollock (Izobraževalna oddaja)
13:15 - 13:20     Umetnost z Mati in Dadajem: Arcimboldo (Izobraževalna oddaja)
13:20 - 13:30     Umetnost z Mati in Dadajem: Vasilij Kandinski (Izobraževalna oddaja)
13:30 - 14:00     Čudežni um: Vizualne prevare (Naravoslovje)
14:00 - 14:10     Vse o igračah: Kreda (Izobraževalna oddaja)
14:10 - 14:30     Izumljajmo skupaj: Veliki finale (Izobraževalna oddaja)
14:30 - 14:55     Izumljajmo skupaj: Reciklirani tobogan (Izobraževalna oddaja)
14:55 - 15:15     Izumljajmo skupaj: Prozorni opekač (Izobraževalna oddaja)
15:15 - 15:40     Izumljajmo skupaj: Šolski vlak (Izobraževalna oddaja)
15:40 - 15:50     Pravi dokaz: Letenje (Izobraževalna oddaja)
15:50 - 16:05     Pravi dokaz: Sol (Izobraževalna oddaja)
16:05 - 16:15     Siesta Z: Sofoklejev Kralj Ojdip (Umetnost)
16:15 - 16:30     Siesta Z: Homerjeva Iliada (Umetnost)
16:30 - 17:00     Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Če fosil ustreza; Zlata priložnost (Izobraževalna oddaja)
17:00 - 17:05     Zvedava Mily: Gospodična Pravica (Izobraževalna oddaja)
17:05 - 17:15     Zvedava Mily: Nenavadna žival (Izobraževalna oddaja)
17:15 - 17:20     Zvedava Mily: Uboga Mily (Izobraževalna oddaja)
17:20 - 17:30     Zvedava Mily: Popart (Izobraževalna oddaja)
17:30 - 17:55     Čudežni um: Vsakdanje iluzije (Naravoslovje)
17:55 - 18:20     Raziskujmo: Naredi sam: Magneti (Izobraževalna oddaja)
18:20 - 18:45     Artzooka: Zamenjava okvirjev (Izobraževalna oddaja)
18:45 - 19:10     Artzooka: Skanzooka! (Izobraževalna oddaja)
19:10 - 19:20     Uroki: Žepna magija (Izobraževalna oddaja)
19:20 - 19:35     Uroki: Čarobne besede (Izobraževalna oddaja)
19:35 - 20:00     Zgodovina umetnosti: Predhodniki moderne umetnosti: Postimpresionizem poznega 19. stoletja (Umetnost)
20:00 - 20:30     Divja znanost: Določanje položaja (Poljudnoznanstvena oddaja)
20:30 - 21:00     Znanstvena lopa: Papirnata letala (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:00 - 21:45     Lov za popolnostjo (Naravoslovje)
21:45 - 22:00     Futuris: Okolju prijaznejša vožnja (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:00 - 23:00     Veliki sanjači: Leonardo: Iskanje resnice (Zgodovina)
23:00 - 00:00     Red in nered: Energija (Naravoslovje)