Nočni program (še 35 min)
Zvoki noči (še 55 min)
Dansko dekle (še 55 min)
Glasbeni mikser (še 55 min)
Quantico (še 5 min)
Milijonarjeva žena (še 60 min)
Nočni program Kino (še 55 min)
Rudolphova pekarna (še 15 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 100 min)
01:20 - 01:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:25 - 02:00     Krling (Ž): Predtekmovalne skupine, ZOI 2018 (Ostalo)
02:00 - 03:30     Smučanje prostega sloga (Ž): Snežni žleb, kvalifikacije, ZOI 2018 (Smučanje)
03:30 - 04:25     Krling (Ž): Predtekmovalne skupine, ZOI 2018 (Ostalo)
04:25 - 04:55     Deskanje na snegu (Ž): Akrobatski skoki, kvalifikacije, ZOI 2018 (Deskanje na snegu)
04:55 - 05:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
05:00 - 05:30     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:30 - 06:00     Umetnostno drsanje: Pari, ZOI 2018 (Drsanje)
06:00 - 06:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
06:05 - 06:55     Umetnostno drsanje: Pari, ZOI 2018 (Drsanje)
06:55 - 07:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
07:00 - 07:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
07:05 - 07:30     Umetnostno drsanje: Pari, ZOI 2018 (Drsanje)
07:30 - 07:55     Hokej (Ž): Polfinale, ZOI 2018 (Hokej)
07:55 - 08:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
08:00 - 08:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
08:05 - 08:55     Umetnostno drsanje: Pari, ZOI 2018 (Drsanje)
08:55 - 09:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
09:00 - 09:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
09:05 - 09:30     Krling (M): Predtekmovalne skupine, ZOI 2018 (Ostalo)
09:30 - 09:55     Smučanje (Ž): Smuk, trening, ZOI 2018 (Smučanje)
09:55 - 10:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
10:00 - 10:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
10:05 - 11:55     Krling (M): Predtekmovalne skupine, ZOI 2018 (Ostalo)
11:55 - 12:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
12:00 - 12:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
12:05 - 13:00     Bob dvojec (M): 3. vožnja, ZOI 2018 (Ostalo)
13:00 - 13:20     Hitrostno drsanje (Ž): Zasledovalna, ekipna, ZOI 2018 (Drsanje)
13:20 - 15:15     Smučarski skoki (M): Ekipna, 1. in 2. serija, ZOI 2018 (Smučarski skoki)
15:15 - 16:00     Bob dvojec (M): 4. vožnja, ZOI 2018 (Ostalo)
16:00 - 16:30     Hitrostno drsanje (M): 500 m, ZOI 2018 (Drsanje)
16:30 - 16:50     Hokej (Ž): Polfinale, ZOI 2018 (Hokej)
16:50 - 17:00     Olimpijske novice (Informativna oddaja)
17:00 - 17:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 18:00     Aktualno (Magazin)
18:00 - 18:50     Kdo ve? (Kviz)
18:50 - 19:45     Policijska postaja v velemestu: Drah di ned um (Kriminalka)
19:45 - 19:50     Znanje pred osmo: Prihodnost (Pogovorna oddaja)
19:50 - 19:55     Vreme pred osmo (Vreme)
19:55 - 20:00     Borza pred osmo (Gospodarstvo)
20:00 - 20:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
20:15 - 21:00     Modri planet (Naravoslovje)
21:00 - 22:15     Strog, ampak pravičen (Pogovorna oddaja)
22:15 - 22:55     Dnevnik, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
22:55 - 23:40     Dilema o Microsoft (Reportaža)
23:40 - 00:25     Zmagovalci proti legendam (Reportaža)