00:45 - 00:50     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
00:50 - 02:20     Nor dan (Komedija)
7.9
02:20 - 02:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
02:25 - 03:55     Allmen in skrivnost rožnatega diamanta (Kriminalka)
03:55 - 04:55     Zborovski festival: Leipzig (Umetnost)
04:55 - 05:00     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 05:30     Aktualno (Magazin)
05:30 - 05:55     Ko so živali zapustile gozd (Risanka)
05:55 - 06:20     Ko so živali zapustile gozd (Risanka)
06:20 - 06:45     Ko so živali zapustile gozd (Risanka)
06:45 - 07:05     Ko so živali zapustile gozd (Risanka)
07:05 - 07:10     Neustrašni: Prave junakinje: Christine Jorgensen (Izobraževalna oddaja)
07:10 - 07:35     Ana in divje živali (Naravoslovje)
07:35 - 07:50     Ana in domače živali: Labradorci (Izobraževalna oddaja)
07:50 - 08:15     Spoznaj dejstva: Vse o kamnih (Svetovalna oddaja)
08:15 - 08:40     Znanje! (Izobraževalna oddaja)
08:40 - 08:50     Devet in pol (Izobraževalna oddaja)
08:50 - 09:00     Floorina pravila (Družinski)
09:00 - 09:25     Prekletstvo sokola: Nevaren ovinek (Družinski)
09:25 - 09:50     Prekletstvo sokola: Stari vladarji (Družinski)
09:50 - 09:55     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
09:55 - 10:45     Leopard, morski medved in ostali (Dokumentarni)
10:45 - 11:30     Leopard, morski medved in ostali (Dokumentarni)
11:30 - 12:00     Kvarki na Prvem: Fitnes, mišice in kultura telesa (Svetovalna oddaja)
12:00 - 12:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
12:05 - 12:55     Veterinarji: Reševalci s srcem (Ostalo)
12:55 - 13:00     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:00 - 14:30     Otroci mojega brata (Drama)
14:30 - 16:00     24 krav in brez moža (Drama)
16:00 - 16:30     V kot vedeti, posebna oddaja: Super ogljikovi hidrati (Svetovalna oddaja)
16:30 - 19:57     Šport (Ostalo)
19:57 - 20:00     Loto v soboto (Igre na srečo)
20:00 - 20:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
20:15 - 21:45     V breznu (Triler)
21:45 - 23:15     Hartwig Seeler: Nevarni spomini (Kriminalka)
23:15 - 23:35     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
23:35 - 23:40     Nedeljski nagovor (Verska oddaja)
23:40 - 01:10     Kriminal v Zürichu: Borchert in moč navade (Kriminalka)
Jutro na Planetu (še 44 min)
Domače živalice: Osel (še 4 min)
Spectre (še 224 min)
Deževen dan v New Yorku (še 89 min)
Lucifer (še 9 min)
Uslužbenec meseca (še 114 min)
Lego Ninjago (še 14 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 14 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 104 min)