00:00 - 00:45     Obnova zavetišč: Misija v avtomobilskem mestu (Dokumentarni)
00:45 - 01:30     Aljaški divji ljudje (Resničnostna TV)
01:30 - 02:15     Veterinarska univerza: Težave z velikimi živalmi (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:15 - 03:00     Obnova zavetišč: Obnova zavetišča BARK (Dokumentarni)
03:00 - 03:45     Obnova zavetišč: Misija v avtomobilskem mestu (Dokumentarni)
03:45 - 04:30     Reševanje domačije (Ostalo)
04:30 - 05:15     Mojster za bazene: Luksuzni bazen (Resničnostna TV)
05:15 - 06:00     Veterinarska univerza: Težave z velikimi živalmi (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:00 - 06:50     Moja vražja mačka: Padalčeva mora (Dokumentarni)
06:50 - 07:40     Pitbuli in bivši kaznjenci: Zlata punca (Dokumentarni)
07:40 - 08:30     Reševanje domačije (Ostalo)
08:30 - 09:25     Mojster za bazene: Luksuzni bazen (Resničnostna TV)
09:25 - 10:20     Veterinarska univerza: Težave z velikimi živalmi (Poljudnoznanstvena oddaja)
Za študenti je polovica prakse v pomladanskem semestru. Lindsay ima naporen teden, saj ima opravka z žrebico in žrebetom, ki sta zbolela za pljučnico.
10:20 - 11:15     Psi: kot jih še ne poznate: Na prostosti (Dokumentarni)
8.1
11:15 - 12:10     Reševanje domačije: Na robu vulkana (Reportaža)
12:10 - 13:05     Mojster za bazene: Angleški vrtni bazen (Resničnostna TV)
13:05 - 14:00     Veterinarska univerza: Ni počitka do diplome (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:00 - 15:00     Na lovu za oceanskimi velikani: Norveški kiti ubijalci (Naravoslovje)
15:00 - 16:00     Na lovu za oceanskimi velikani: Dominika (Naravoslovje)
16:00 - 17:00     Pitbuli in bivši kaznjenci (Dokumentarni)
17:00 - 18:00     Reševanje domačije: Območje ubijanja (Ostalo)
18:00 - 19:00     Mojster za bazene: Športni bazen (Resničnostna TV)
19:00 - 19:30     Živalske posebnosti: Bistroumni delfini in sestradane hijene (Dokumentarni)
19:30 - 20:00     Živalske posebnosti: Vesoljski žužki in mentalne karte veveric (Dokumentarni)
20:00 - 21:00     Divji otoki Indonezije: Zmajski svet (Dokumentarni)
21:00 - 22:00     Divja Evropa (Dokumentarni)
22:00 - 23:00     Aljaški divji ljudje (Resničnostna TV)
23:00 - 00:00     Bil sem plen (Dokumentarni)
Jutro na Planetu (še 26 min)
Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (še 16 min)
Spectre (še 206 min)
Deževen dan v New Yorku (še 71 min)
Lucifer (še 46 min)
Uslužbenec meseca (še 96 min)
Prijaznost neznancev (še 131 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 26 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 86 min)