Nočni program (še 257 min)
Zvoki noči (še 192 min)
Odred odpisanih (še 37 min)
Glasbeni mikser (še 192 min)
Wayward Pines (še 12 min)
Ameriške sanje (še 192 min)
24. dan (še 42 min)
Zgodbe iz afriške shrambe (še 2 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 72 min)
00:40 - 01:35     Živ sem: Varuhi (Dokumentarni)
01:35 - 02:25     Živ sem: Izven dosega (Dokumentarni)
02:25 - 03:15     Vojna za kite: Brez izhoda (Dokumentarni)
Ko se Paul odloči zapustiti kitolovke in poiskati predelovalno ladjo, kmalu pride do preobrata, saj pričneta dve kitolovki zasledovati Steva Irwina.
03:15 - 04:02     Zakon severnega gozda: Boj proti poplavam (Dokumentarni)
04:02 - 04:49     Živalska policija: Houston: Trojica (Dokumentarni)
04:49 - 05:36     Živalska policija: Houston: Selitev (Dokumentarni)
05:36 - 06:00     Živalsko letališče (Ostalo)
06:00 - 06:25     Živalsko letališče (Ostalo)
06:25 - 07:15     Zakon severnega gozda: Boj proti poplavam (Dokumentarni)
07:15 - 08:10     Pitbuli in bivši kaznjenci: Iz zakulisja (Dokumentarni)
08:10 - 09:05     Pitbuli in bivši kaznjenci: Bitka za Wills (Dokumentarni)
09:05 - 10:00     Pitbuli in bivši kaznjenci: Končna obsodba (Dokumentarni)
10:00 - 10:55     Pitbuli in bivši kaznjenci: Vrnitev na ranč (Dokumentarni)
10:55 - 11:50     Pitbuli in bivši kaznjenci: Pazi, pes! (Dokumentarni)
11:50 - 12:45     Projekt Grizli: Kaj pa Bob? (Dokumentarni)
12:45 - 13:40     Živ sem: Rešeni (Dokumentarni)
13:40 - 14:35     Živ sem: Zlato (Dokumentarni)
14:35 - 15:30     Živ sem: Strela z jasnega (Dokumentarni)
15:30 - 16:25     Živ sem: Bratovščina (Dokumentarni)
16:25 - 17:20     Živ sem: Zadnji preživeli (Dokumentarni)
17:20 - 18:15     Obala ugrizov morskih psov (Naravoslovje)
18:15 - 19:10     Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Morski pes (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:10 - 20:05     Adrift: 47 dni z morskimi psi (Naravoslovje)
20:05 - 21:00     V zmajevem brlogu (Naravoslovje)
21:00 - 21:55     Kiti ubijalci (Naravoslovje)
21:55 - 22:50     Živ sem: Preizkus z ognjem (Dokumentarni)
22:50 - 23:45     Zakon severnega gozda: Boj proti poplavam (Dokumentarni)
23:45 - 00:40     O'Sheajeva velika pustolovščina: Pljuvajoča kobra (Dokumentarni)