Ne izpusti me (še 27 min)
Ko zadiši ljubezen (še 52 min)
Izzivalca (še 57 min)
Alarm za Kobro 11 (še 22 min)
Kevin lahko počaka (še 12 min)
Poročna priča (še 37 min)
Neprevidno (še 47 min)
Ljubezen do hrane: Nepozabna pojedina (še 22 min)
Nogomet (M): Udinese - Parma, Serie A (še 22 min)
00:05 - 00:35     10 pred 10 (Magazin)
00:35 - 01:00     Rosmarie pomaga kirurgom: Kmečko dekle osvoji Svet (Reportaža)
01:00 - 01:30     Deželni magazin (Magazin)
01:30 - 01:45     Filmski magazin: Kinokino (Magazin)
01:45 - 02:15     Poročevalec iz Hessna: Več biološkega med korono (Reportaža)
02:15 - 03:00     Pot v daljavo: V Alpah - od Wallisa skozi Lihtenštajn do Bavarske (Potopis)
03:00 - 03:45     Pot v daljavo: V Alpah - od Allgäu skozi Neuschwanstein do Ötztala (Potopis)
03:45 - 04:30     Pot v daljavo: V Alpah - preko prelaza Reschen do Južne Tirolske (Potopis)
04:30 - 05:15     Pot v daljavo: V Alpah - od Berchtesgadena Velikega Kleka (Potopis)
05:15 - 06:00     Pot v daljavo: V Alpah - od Koroške preko Italije do Maribora (Potopis)
06:00 - 06:20     Lepote Švice: Jursko pogorje (Potopis)
06:20 - 07:00     Čas za kulturo (Kultura)
07:00 - 07:30     Nano, svet v prihodnosti (Magazin)
07:30 - 08:00     Alpska panorama (Dnevno-informativna oddaja)
08:00 - 08:05     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
08:05 - 08:30     Alpska panorama (Dnevno-informativna oddaja)
08:30 - 08:33     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
08:33 - 09:00     Alpska panorama (Dnevno-informativna oddaja)
09:00 - 09:05     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
09:05 - 09:45     Čas za kulturo (Kultura)
09:45 - 10:15     Nano, svet v prihodnosti (Magazin)
10:15 - 11:00     Obzornik (Magazin)
11:00 - 11:30     Eco (Magazin)
11:30 - 12:00     Kamen spotike: Klovni na kliniki - od smeha do solz (Reportaža)
12:00 - 12:45     Dobra vera: Starševstvo v treh religijah (Dokumentarni)
12:45 - 13:20     Ob nedeljah: Zakuriti ogenj (Magazin)
13:20 - 14:05     Skrivnosti globokega morja: Kolarni greben (Naravoslovje)
14:05 - 14:50     Ena zemlja, več svetov: Otoki (Reportaža)
14:50 - 15:30     Ena zemlja, več svetov: Puščave (Reportaža)
15:30 - 16:15     Ena zemlja, več svetov: Hribi (Reportaža)
16:15 - 17:00     Ena zemlja, več svetov: Džungla (Reportaža)
17:00 - 17:45     Ena zemlja, več svetov: Travnik (Reportaža)
17:45 - 18:30     Ena zemlja, več svetov: Mesta (Reportaža)
18:30 - 19:00     Nano, posebna oddaja (Reportaža)
19:00 - 19:20     Danes (Dnevno-informativna oddaja)
19:20 - 20:00     Čas za kulturo (Kultura)
20:00 - 20:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
20:15 - 22:15     Rommel (Drama)
22:15 - 00:05     Zarotnica (Zgodovina)