Ko boš moja (še 32 min)
Komisar Rex (še 2 min)
Terminator: Temačna usoda (še 17 min)
Alarm za Kobro 11 (še 37 min)
Na kraju zločina: Miami (še 42 min)
Zmenek iz ljubezni (še 92 min)
Severne meje (še 42 min)
Rachel Allen: Kuhanje na obali: Killary (še 2 min)
Nogomet (M): Real Madrid - Athletic Bilbao, Španski superpokal, polfinale (še 62 min)
00:00 - 00:30     Storilcu na sledi (Dokumentarni)
00:30 - 01:00     10 pred 10 (Magazin)
01:00 - 02:00     Anne Will (Pogovorna oddaja)
02:00 - 03:10     Rockpalast Crossroads: Tom Allan & The Strangest (Glasba)
03:10 - 04:20     Rockpalast Crossroads: MAN (Glasba)
04:20 - 05:00     Rockpalast Crossroads: Paceshifters (Glasba)
05:00 - 06:20     Rockpalast Crossroads: The Sonic Dawn (Glasba)
06:20 - 07:00     Čas za kulturo (Kultura)
07:00 - 07:30     Nano, svet v prihodnosti (Magazin)
07:30 - 08:00     Alpska panorama (Dnevno-informativna oddaja)
08:00 - 08:05     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
08:05 - 08:30     Alpska panorama (Dnevno-informativna oddaja)
08:30 - 08:33     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
08:33 - 09:00     Alpska panorama (Dnevno-informativna oddaja)
09:00 - 09:05     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
09:05 - 09:45     Čas za kulturo (Kultura)
09:45 - 10:15     Nano, svet v prihodnosti (Magazin)
10:15 - 11:00     Najbolj divji otoki: Amazonski rečni otoki (Dokumentarni)
11:00 - 11:45     Najbolj divji otoki: Karibi (Dokumentarni)
11:45 - 12:15     Hessen a la carte: Ohrovt in zimska zelenjava (Družboslovje)
12:15 - 12:45     Storitve na tnalu (Svetovalna oddaja)
12:45 - 13:15     V zakulisju smučišč (Dokumentarni)
13:15 - 13:35     Podnebni raziskovalec (Reportaža)
13:35 - 14:20     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
14:20 - 15:00     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
15:00 - 15:40     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
15:40 - 16:25     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
16:25 - 17:05     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
17:05 - 17:45     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
17:45 - 18:30     Od Aljaske do Ognjene dežele (Potopis)
18:30 - 19:00     Nano, svet v prihodnosti (Magazin)
19:00 - 19:20     Danes (Dnevno-informativna oddaja)
19:20 - 20:00     Čas za kulturo (Kultura)
20:00 - 20:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
20:15 - 21:45     Kdor seje veter, žanje vihar (Kriminalka)
21:45 - 22:00     Filmski magazin: Kinokino (Magazin)
22:00 - 22:25     Čas v sliki 2 (Dnevno-informativna oddaja)
22:25 - 22:30     Sebastian Pufpaff (Prireditev)
22:30 - 23:00     Makro (Magazin)
23:00 - 23:50     Umazani posli - švicarsko finančno središče in podnebna kriza (Dokumentarni)
23:50 - 00:25     Farmacevt z neželenimi učinki (Dokumentarni)