Doc - V dobrih rokah (še 18 min)
Šverc komerc (še 18 min)
Vse in še svet (še 98 min)
Max Steel (še 73 min)
Havaji 5.0 (še 33 min)
24: Zapuščina (še 33 min)
Hiša debele mame 3 (še 88 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 33 min)
Futsal magazin (še 3 min)
00:00 - 00:30     Dober tek: Tri vrste sira (Kuharska oddaja)
00:30 - 01:00     Rachel Allen: Kuhanje na obali: Streedagh (Kuharska oddaja)
01:00 - 01:55     Anthony Bourdain: Potepanja: Atlanta (Potopis)
01:55 - 02:20     Tradicionalni okusi: Porto (Kuharska oddaja)
02:20 - 02:40     Tradicionalni okusi: Aveiro (Kuharska oddaja)
02:40 - 03:30     Moja kuhinja je zakon: Avstralija (Kuharska oddaja)
03:30 - 03:55     Rudolphova pekarna (Kuharska oddaja)
03:55 - 04:20     Rudolphova pekarna (Kuharska oddaja)
04:20 - 05:10     John in Lisa kuhata čez vikend (Kuharska oddaja)
05:10 - 05:35     Jamijeve hitre in preproste jedi: Losos/cvetača/svinjska klobasa v pečici/riž s češnjami (Kuharska oddaja)
05:35 - 06:05     Jamijeve hitre in preproste jedi: Jagnjetina/lečina solata/jetrca, slanina/rezanci s tahini omako (Kuharska oddaja)
06:05 - 07:00     Anthony Bourdain: Potepanja: Atlanta (Potopis)
07:00 - 07:30     Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: Madrid (Kuharska oddaja)
07:30 - 08:00     Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: Varšava (Kuharska oddaja)
08:00 - 08:30     Jamijeve hitre in preproste jedi: Losos/cvetača/svinjska klobasa v pečici/riž s češnjami (Kuharska oddaja)
08:30 - 09:00     Jamijeve hitre in preproste jedi: Jagnjetina/lečina solata/jetrca, slanina/rezanci s tahini omako (Kuharska oddaja)
09:00 - 09:30     Rudolphova pekarna (Kuharska oddaja)
09:30 - 10:00     Rudolphova pekarna (Kuharska oddaja)
10:00 - 10:30     Tradicionalni okusi: Porto (Kuharska oddaja)
10:30 - 11:00     Tradicionalni okusi: Aveiro (Kuharska oddaja)
11:00 - 11:30     Rachel Allen: Kuhanje na obali: Streedagh (Kuharska oddaja)
11:30 - 12:00     Dober tek: Angleški jedilnik (Kuharska oddaja)
12:00 - 13:00     John in Lisa kuhata čez vikend (Kuharska oddaja)
13:00 - 13:30     Miguelova pojedina (Kuharska oddaja)
13:30 - 14:00     Miguelova pojedina (Kuharska oddaja)
14:00 - 14:30     Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: Miami (Kuharska oddaja)
14:30 - 15:00     Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: München (Kuharska oddaja)
15:00 - 15:30     Jamie: S kuhanjem sproščeno naprej (Kuharska oddaja)
15:30 - 16:00     Jamie: S kuhanjem sproščeno naprej (Kuharska oddaja)
16:00 - 16:30     Rachel Allen: Kuhanje na obali: Fanad (Kuharska oddaja)
16:30 - 17:00     Dober tek: Angleški jedilnik (Kuharska oddaja)
17:00 - 17:30     Rudolphova pekarna (Kuharska oddaja)
17:30 - 18:00     Rudolphova pekarna (Kuharska oddaja)
18:00 - 18:30     Tradicionalni okusi: Coimbra (Kuharska oddaja)
18:30 - 19:00     Tradicionalni okusi: Castelo Branco (Kuharska oddaja)
19:00 - 20:00     John in Lisa kuhata čez vikend (Kuharska oddaja)
20:00 - 21:00     Moja kuhinja je zakon: Avstralija (Kuharska oddaja)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija je kuharska oddaja, v kateri več ekip s po dvema tekmovalcema tekmuje, da bi osvojile denarno nagrado.
21:00 - 21:30     Jamie: S kuhanjem sproščeno naprej (Kuharska oddaja)
21:30 - 22:00     Jamie: S kuhanjem sproščeno naprej (Kuharska oddaja)
22:00 - 22:30     Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: Miami (Kuharska oddaja)
22:30 - 23:00     Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: München (Kuharska oddaja)
23:00 - 23:30     Miguelova pojedina (Kuharska oddaja)
23:30 - 00:00     Miguelova pojedina (Kuharska oddaja)